Aktualizácia OMEGA – 18.61.00

Ponúkame vám aktuálnu verziu programu OMEGA. Pre nainštalovanie aktuálnej verzie programu musíte mat platný Balík podpory (viac informácií v Podmienkach aktualizácie).

 

 

Súbory na stiahnutie

Súbor Dátum Veľkosť Poznámky
OmegaInstall.exe 05.10.2015 509.5 MB Stiahnuť vždy
Omega.chm 25.09.2015 38.1 MB Help k programu - 18.60

TOP novinky

Nová služba e-shop INTEO (od verzie 18.51)

    Vytvorte si nový internetový obchod alebo prepojte s Omegou Váš existujúci  
  • svoje produkty môžete jednoducho odosielať do  e-shopu s aktualizáciou skladovej zásoby,
  • došlé objednávky z eshopu stiahnete jedným klikom  do programu a vytvoríte faktúru s výdajkou.
  • faktúry vystavené v eshope stiahnete do fakturácie a pomocou hromadného generovania pohybov z nich vytvoríte príjemky/výdajky.
  • Pre viac informácií kliknite tu.
Nová služba e-shop INTEO

Popis inštalácie

  1. Stiahnite si súbor OmegaInstall.exe a spustite ho. Počkajte, kým prebehne automatické rozbalenie inštalačných súborov, ktoré trvá niekoľko desiatok sekúnd.

  2. Po rozbalení sa automaticky spustí Inštalátor programu OMEGA. Postupujte ďalej podľa jeho pokynov. Ak inštalátor ponúkne na výber cieľový priečinok s inštaláciou OMEGY, potvrďte alebo ho zmeňte (ak chcete upgradovať inú existujúcu inštaláciu OMEGY).

  3. Program sám zaktualizuje aj HELP.

Ostatné novinky verzie

Vylepšenia
Vylepšenia (3)
Do odoslaných faktúr vo fakturácii sme pridali novú možnosť hromadného generovania skladových pohybov z označených faktúr. Stačí označiť faktúry a program k nim automaticky, hromadne vytvorí príjemky a výdajky. Hromadnú tvorbu pohybov využijete hlavne v prípadoch, ak nemáte nastavené automatické generovanie výdajok/príjemok, prípadne sa faktúry importujú napr. z txt súboru, e-shopu a podobne.
Faktúry z ehopu uz nemusíte do Omegy nahadzovať ručne. Jedným klikom ich stiahnete z eshopu v časti Fakturácia/Odoslané faktúry.
Pre tlač editovateľných zostáv môžete od verzie 18.60 používať aj office 2016.
Opravy
Opravy (3)
V bočnom paneli, v časti Skladové karty sme upravili zobrazovanie údajov o skladových kartách podľa prístupových práv. Upravené bolo zobrazovanie pohybov na sklade a došlých objednávok, ktoré sa momentálne zobrazili aj pokiaľ užívateľ nemal na tieto doklady povolený prístup.
Pri rezignovaní odoslanej objednávky program menil stav vybavenosti už vybavenej položky inej objednávky. Tento nedostatok sme z programu odstránili.
Po inštalácii verzie 18.60 sa nesprávne zaregistrovala systémová knižnica. Následkom toho bola napríklad chyba pri vstupe do evidencie účtovných dokladov. Tento nedostatok bol odstránený.