Aktualizácia OMEGA - 17.72.00

Ponúkame vám aktuálnu verziu programu OMEGA. Pre nainštalovanie aktuálnej verzie programu musíte mat platný Balík podpory (viac informácií v Podmienkach aktualizácie).

 

 

Súbory na stiahnutie

Súbor Dátum Veľkosť Poznámky
OmegaInstall.exe 11.11.2014 283.7 MB - k bodu 1
upgrade.zip 11.11.2014 93.1 MB - k bodu 2
Omega.chm 19.03.2014 37.1 MB Help k programu - 17.30

TOP novinky

Nová služba Online fakturácia a prehľad o firme (od verzie 17.50)

Služba umožní prepojenie programu OMEGA so službou iKROS online faktúry zadarmo. Používatelia tak budú môcť vystavovať faktúry cez internet v iKROSe, vďaka prepojeniu si ich stiahnu do programu OMEGA. V iKROSe potom používatelia uvidia informácie o uhradených faktúrach a budú si môcť zobraziť aj aktuálne finančné ukazovatele a prehľady o firme. Viac informácií tu.

Popis inštalácie

 • 1. Ak používate verziu 16.52 alebo nižšiu

  1. Stiahnite si súbor OmegaInstall.exe a spustite ho. Počkajte, kým prebehne automatické rozbalenie inštalačných súborov, ktoré trvá niekoľko desiatok sekúnd.

  2. Po rozbalení sa automaticky spustí Inštalátor programu OMEGA. Postupujte ďalej podľa jeho pokynov. Ak inštalátor ponúkne na výber cieľový priečinok s inštaláciou OMEGY, potvrďte alebo ho zmeňte (ak chcete upgradovať inú existujúcu inštaláciu OMEGY).

  3. Program sám zaktualizuje aj HELP.

  2. Ak používate verziu 17.00 alebo vyššiu
  1. Do adresára, v ktorom máte nainštalovaný program OMEGA (štandardne C:\OMEGA) si stiahnite súbor upgrade.zip z vyššie uvedenej tabuľky.

   • Postup pre stiahnutie súboru: Kliknete pravým tlačidlom myši na príslušný súbor. Kliknete na položku "Uložiť cieľ ako..." ("Save Target As..."). Objaví sa formulár pre zadanie cieľového adresára. Vyberte cestu, v ktorej máte nainštalovanú OMEGU, napr. C:\OMEGA, a uložte súbor.

  2. Súbor nerozbaľujte. Stačí spustiť OMEGU a program sa zaktualizuje sám.

  3. Ak si chcete zaktualizovať HELP, do adresára, v ktorom máte nainštalovaný program OMEGA (štandardne C:\OMEGA) si stiahnite súbor omega.chm a spustite OMEGU, HELP už bude zaktualizovaný.

  4. Ak by sa Vám po nainštalovaní aktuálnej verzie vyskytli problémy, napr. pri spúšťaní programu, tlači alebo otváraní okien v programe, stiahnite si súbor OmegaInstall.exe podľa postupu, ako keby ste mali verziu 16.52 alebo nižšiu.

 • Ostatné novinky verzie

  Opravy
  Opravy (2)
  Program umožní vykonať prechod do nového roka aj v prípade, keď predchádzajúci prechod zamrzol, prípadne nebol úspešne dokončený.
  Pri otvorení databázy sa automaticky naplní číselník kódov kombinovanej nomenklatúry.