KROS logo
Dôležité ALFA plus


ALFA plus nebude fungovať na Windows XP

Spoločnosť Microsoft nepodporuje Windows XP už niekoľko rokov. Od roku 2014 nie je tento operačný systém aktualizovaný. Bez bezpečnostných aktualizácií sa Váš počítač stáva cieľom vírusov a Vaše dáta môžu byť ohrozené. Z týchto dôvodov sme optimalizovali program ALFA plus a od verzie 8.90, ktorá vyjde 1. decembra 2017, nebude možné používať program na Windowse XP.

Čo sa stane, ak budete aj naďalej používať Windows XP?

Program ALFA plus si nebudete môcť aktualizovať a Vaše účtovníctvo zostane bez legislatívnej a technickej podpory. Staršie verzie ALFY plus (8.51 a nižšie) môžete používať aj naďalej, avšak bez aktuálnej legislatívy, nových funkcií a vylepšení.

Čo by ste mali urobiť, aby program ALFA plus fungoval?

Na výber máte z dvoch možností.

  • Ak Váš počítač spĺňa hardvérové požiadavky, prejdite na novší operačný systém Windows 10, Windows 8.1 alebo Windows 7.
  • Kúpte si nový počítač, čo je dobrá voľba do budúcnosti. Nové počítače sú omnoho úspornejšie a výkonnejšie. Spúšťanie programov a práca v nich je neporovnateľne rýchlejšia. Okrem toho, dokážete nainštalovať všetky aktualizácie, či už operačného systému alebo programov.

 
Gabriela Trpišová


Gabriela Trpišová
vedúca odd. podpory programu ALFA plus

KROS a.s.,
ekonomický a stavebný softvér
A. Rudnaya 21, 010 01 ŽilinaKontakt
 
 
  

 
tel.: 041/707 10 51
e-mail:
internet: www.kros.sk