Menu

iKONEKT prepojenie ALFY plus s iKROSOM

Pomáha podnikateľom, majiteľom účtovných firiem a účtovníkom. Zjednodušte si prácu s faktúrami a účtovníctvom. Služba iKONEKT prepojí váš účtovný program ALFA plus s aplikáciou iKROS – online fakturácia.

Mám záujem

Čo iKONEKT dokáže

Faktúry nemusíte nosiť alebo posielať svojmu účtovníkovi, ani ručne prepisovať do účtovníctva. Jednoducho ich importujete do programu. Stačí mať vytvorený účet v aplikácii iKROS, s ktorou vystavíte profesionálnu faktúru kdekoľvek zo svojho počítača, tabletu alebo mobilu. Služba iKONEKT sa postará o prepojenie s ALFOU plus.

i

Fakturácia

Faktúry vystavíte aj priamo na stretnutí. Nezáleží na tom, či ste v kancelárii alebo v kaviarni, stačí notebook, tablet alebo mobil. Účtovníčka si ich potom jednoducho stiahne do ALFY plus.

Informácie online

Už nemusíte hľadať spoločný termín na stretnutie s účtovníčkou, aby ste jej odovzdali doklady. Do ALFY plus si faktúry stiahne vtedy, keď jej to vyhovuje.

Prehľady

Aktuálny prehľad o vašom podnikaní získate vo svojom účte ihneď po spracovaní účtovníctva. Skontrolujete nové úhrady, zostatok v pokladnici, v banke alebo overíte, ako ste na tom s DPH.

Manažérske podklady

V iKROS účte si rýchlo pozriete zoznam neuhradených faktúr. Získate prehľad o cenových ponukách, dodacích listoch, objednávkach. Všetky údaje si môžete porovnať s minulými rokmi.

Vyskúšajte iKONEKT už dnes na 30 dní zadarmo. Pozrite si návod ako prepojiť ALFU PLUS s iKROS účtom.

iKONEKT - prepojenie účtovníctva s iKROSOM

Mini
Balík Mini umožňuje prenos faktúr a úhrad medzi programom a iKROSom. V iKROSe umožní zobrazenie základných prehľadov o firme (stav pohľadávok, záväzkov, zisku, DPH, bánk a pokladní) a prepojenie maximálne 2 iKROS účtov. Služba platí 1 rok.

Štandard
Balík Štandard umožňuje prenos faktúr a úhrad medzi programom a iKROSom. V iKROSe umožní zobrazenie základných prehľadov (stav pohľadávok, záväzkov, zisku, DPH, bánk a pokladní), prehľadov pre riadenie (neplatiči, veritelia, porovnanie s minulými rokmi) a prepojenie maximálne 8 iKROS účtov. Služba platí 1 rok.

Prémium
Balík Prémium umožňuje prenos faktúr a úhrad medzi programom a iKROSom. V iKROSe umožní zobrazenie základných prehľadov (stav pohľadávok, záväzkov, zisku, DPH, bánk a pokladní), prehľadov pre riadenie (neplatiči, veritelia, porovnanie s minulými rokmi) a prepojenie neobmedzeného počtu iKROS účtov. Služba platí 1 rok.

Prenos faktúr a úhrad
Medzi programom ALFA plus a iKROS

Základné prehľady
Stav pohľadávok, záväzkov, zisku, DPH, bánk a pokladní

Počet prepojených iKROS firiem

2

8

neobmedzený

Prehľady pre riadenie
Neplatičov, veriteľov, porovnanie s minulými rokmi

Analytické prehľady
Členenie nákladov, najpredávanejšie produkty

Cena za 1 rok bez DPH
29 €
49 €
69 €

Najlepšia podpora na Slovensku

94 % zákazníkov odporúča ALFU plus.

Program ALFA plus je prehľadný, intuitívny, má skvelú podporu na HOTLINE, školenia, možnosť zadarmo ho vyskúšať a plynule prejsť na ostrú verziu, som spokojná.
Lekáreň ALFA, Mgr. Miroslava Ištvánová 
Lekáreň ALFA, Mgr. Miroslava Ištvánová
ALFU plus mám rád pre jednoduchosť používania a prehľadnosť jednotlivých položiek (fakturácia, sklad, peňažný denník). Hlavne oceňujem modul daňového priznania, kde netreba mať v podstate žiadne odborné znalosti z oblasti daní, keďže všetko je zapracované.
Ivan Krkoš  
Ivan Krkoš
ALFA plus je zrozumiteľný a ľahko ovládateľný program. Oceňujem aj výborné poradenstvo, dostatočný prísun informácií k programu aj k novelám zákonov.
Ing. Lucia Kopčáková  
Ing. Lucia Kopčáková
Program ALFA plus je zostavený vysokou odbornosťou, je spoľahlivý, ľahko sa s ním pracuje a ľahko sa ovláda. Pri legislatívnych zmenách je aktualizovaný. Program je vhodný aj pre obyčajných ľudí.
SANDY PLUS s.r.o. 
SANDY PLUS s.r.o.
KROS
Copy link