KROS logo
Novinky ALFA plus 04/2016 ALFA plus


Nová verzia 7.20

Vážený používateľ programu ALFA plus,

informujeme Vás o vydaní novej verzie 7.20.

Novinky verzie 7.20

  • Údaje v kontrolnom výkaze sú upravené aj pre platiteľov DPH, ktorí sa rozhodli pre osobitný režim uplatňovania dane. Kontrolný výkaz môžu vyhotoviť a odovzdať na Finančnú správu všetci platitelia DPH.
  • Ak si Váš dodávateľ uplatňuje DPH na základe platbyje možné túto informáciu poznačiť (nastaviť) priamo v číselníku partnerov. Takéto nastavenie uľahčí evidovanie došlých faktúr.
  • Pre jednoduchšiu kontrolu dokladov pribudli v evidencii DPH nové stĺpce. Je v nich uvedená informácia, či bol záznam vytvorený z úhrady pohľadávky alebo záväzku, pri ktorom sa uplatňuje DPH na základe platby a tiež číslo dokladu z peňažného denníka.
  • Od 01.02.2016nie je potrebné pre zrealizovanie SEPA platby uvádzať BIC kód. V súvislosti s tým sme aktualizovali tlačivo štandardného prevodného príkazu a prevodného príkazu pre ČSOB.

Ako získate novú verziu?

  • Ak máte platný Balík podpory, verziu si stiahnete z našej internetovej stránky, alebo cez program ALFA plus, v menu Program / Aktualizácia. 

stiahnuť

  • Ak nemáte platný Balík podpory, odporúčame Vám uhradiť preddavkovú faktúru na obnovenie Balíka podpory cez Zónu pre klienta. Po úhrade budete mať ihneď k dispozícii aktuálnu licenciu programu.

Zóna pre klienta

Videoškolenie + publikácia so zľavou 50%

Pripravte sa na uzávierku účtovného roka 2015. Videoškolenie "Uzávierka roka 2015 a daňové priznanie v ALFE plus" Vás oboznámi s legislatívou, ktorá súvisí s uzávierkou účtovníctva. Naučí Vás, ako na konci roka skontrolujete dlhodobý majetok, ako zaúčtujete odpisy alebo vypočítate kurzové rozdiely. Pomôže Vám tiež s vytvorením účtovnej závierky a daňového priznania k dani z príjmov fyzickej osoby za rok 2015.

Cena videoškolenia je 30 eur s DPH.

V publikácii sú uvedené najdôležitejšie znenia Zákona o dani z príjmov, ktoré sú doplnené o aktuálne zmeny, komentáre a upozornenia. Publikácia tiež obsahuje množstvo názorných príkladov a postupov vypĺňania daňového priznania k dani z príjmov fyzickej osoby typ B a typ A.

Pri kúpe videoškolenia získate publikáciu  s 50% zľavou len za 8,25 eur s DPH (hodnota publikácie je 16,50 eur s DPH).

 

 

Objednať small
Gabriela Trpišová


Gabriela Trpišová
vedúca odd. podpory programu ALFA plus

KROS a.s.,
ekonomický a stavebný softvér
A. Rudnaya 21, 010 01 Žilina


Kontakt
 
 
  

 
tel.: 041/707 10 51
e-mail:
internet: www.kros.sk

 Platitelia DPH pozor! Blíži sa termín podania "DPHačky". Viete, aké novinky platia od januára 2016? Pripravili sme pre Vás videoškolenie "DPH a dôležité zmeny od 1. januára 2016".