KROS logo
Novinky ALFA plus 05/2016 ALFA plus


Nová verzia 7.30

Vážený používateľ programu ALFA plus,

informujeme Vás o vydaní novej verzie 7.30.

Novinky verzie 7.30 

  • Bezhotovostné prevody môžete realizovať jednoducho a spoľahlivo. Zapracovali sme nové prevodné príkazy VÚB, Poštovej banky, Tatrabanky, UniCredit Bank a aktualizovali sme exportné formáty pre Homebanking.

  • Program podporuje už len medzinárodný formát čísla účtu IBAN. Všetky existujúce čísla slovenských bankových účtov budú automaticky prevedené do nového formátu.

  • Potrebujete si rýchlo skontrolovať doklady, pri ktorých sa daň uplatňuje na základe platby? Do tlačovej zostavy evidencie DPH sme dopracovali nový stĺpec na kontrolu takýchto dokladov.

  • V evidencií záväzkov a v číselníku partnerov je zobrazený nový stĺpec "Číslo účtu". Pomôže vám pri spracovaní bankových výpisov a vyhľadávaní úhrad.

  • V číselníku partnerov sú zobrazené nové stĺpce "Telefón" a "Email". Zoznam obchodných partnerov si tak môžete vytlačiť spolu s kontaktnými údajmi.

Ako získate novú verziu?

  • Ak máte platný Balík podpory, verziu si stiahnete z našej internetovej stránky, alebo cez program ALFA plus, v menu Program / Aktualizácia. 
  • Ak nemáte platný Balík podpory, odporúčame Vám uhradiť preddavkovú faktúru na obnovenie Balíka podpory cez Zónu pre klienta. Po úhrade budete mať ihneď k dispozícii aktuálnu licenciu programu.

stiahnut-velke

zpk-kluc

 

Videoškolenie + publikácia so zľavou 50%

Pripravte sa na uzávierku účtovného roka 2015. Videoškolenie "Uzávierka roka 2015 a daňové priznanie v ALFE plus" Vás oboznámi s legislatívou, ktorá súvisí s uzávierkou účtovníctva. Naučí Vás, ako na konci roka skontrolujete dlhodobý majetok, ako zaúčtujete odpisy alebo vypočítate kurzové rozdiely. Pomôže Vám tiež s vytvorením účtovnej závierky a daňového priznania k dani z príjmov fyzickej osoby za rok 2015.

Cena videoškolenia je 30 eur s DPH.

V publikácii sú uvedené najdôležitejšie znenia Zákona o dani z príjmov, ktoré sú doplnené o aktuálne zmeny, komentáre a upozornenia. Publikácia tiež obsahuje množstvo názorných príkladov a postupov vypĺňania daňového priznania k dani z príjmov fyzickej osoby typ B a typ A.

Pri kúpe videoškolenia získate publikáciu  s 50% zľavou len za 8,25 eur s DPH (hodnota publikácie je 16,50 eur s DPH).

 

 

Objednať small
Gabriela Trpišová


Gabriela Trpišová
vedúca odd. podpory programu ALFA plus

KROS a.s.,
ekonomický a stavebný softvér
A. Rudnaya 21, 010 01 Žilina


Kontakt
 
 
  

 
tel.: 041/707 10 51
e-mail:
internet: www.kros.sk

TIP: Sprievodca vyplnením daňového priznania k dani z príjmov s príkladmi