eKasa v krosáckych programoch

Zavedenie systému eKasa prináša nové trendy nie len vo vystavovaní a evidovaní pokladničných dokladov, ale aj vo výbere samotných zariadení, ktoré budú bločky tlačiť a po novom aj odosielať na finančnú správu. Riešenia sú menšie, modernejšie, praktickejšie. Majú zaujímavý dizajn, sú vhodné do terénu aj do predajní. Niektoré si doslova vopcháte do vrecka a môžete ísť predávať.
KROS sa so zmenou legislatívy otvoril spolupráci so spoločnosťou A3 Soft, ktorá nás oslovila so zaujímavým modelom pokladnice FiskalPRO VX520, ktorý je aktuálne certifikovaný finančnou správou a je dostupný v predaji. Čo je samozrejme dôležitou informáciou pre vás – je prepojiteľný na naše účtovné a ekonomické programy ALFA plus, OMEGA a ONIX. Verzie týchto programov s podporenou komunikáciou na pokladnicu FiskalPRO VX520 sú dostupné na vyžiadanie už tento týždeň.

Čo prináša riešenie FiskalPRO VX520?

Spoločnosť A3 Soft sa od začiatku ukázala ako spoľahlivý partner, ktorý nás oslovil dostatočne včas, aby sme jeho pokladnicu mohli testovať a zapracovať do našich programov. Dostala sa nám tak do rúk minimalistická tlačidlová registračná pokladnica so zabudovaným platobným terminálom a množstvom funkcií, ktoré spĺňajú novú legislatívu. Samotný predajca predstavuje toto riešenie ako All In One zariadenie, ktoré spája registračnú pokladnicu, fiskálnu tlačiareň a platobný terminál v jednom.

Viac o parametroch a funkciách tejto pokladnice sa dočítate tu. 

Pre koho je vhodné riešenie FiskalPRO?

Pokiaľ vystavujete bločky priamo v programoch  ALFE plus, OMEGA, a ONIX, pričom pokladnica vám slúži najmä ako tlačiareň bločkov, FiskalPRO je pre vás vhodné riešenie.

Akciová ponuka 200 zariadení za 199 € bez DPH

Prvých 200 používateľov našich účtovných programov, ktorí si objednajú zariadenie FiskalPRO, ho získajú za cenu 199 € bez DPH.  V cene sú zahrnuté servisné služby spojené s inštaláciou a spustením zariadenia.

Podmienky, ktoré je potrebné splniť, aby ste získali akciovú cenu:

  • využívanie platobnej funkcie (platba kartou) na integrovanom termináli. Nemusíte teda prenajímať samostatný platobný terminál priamo od banky, FiskalPRO vám túto službu sprostredkuje. Podmienky platobných funkcií sa dohadujú individuálne na strane zákazníka a implementačnej firmy (Fiskal PRO).
  • minimálny obrat, ktorý pretečie kartou by mal byť okolo 2 000 € mesačne (opäť je to individuálne nastavené spoločne so zákazníkom).

Podajte si online ticket

Máte záujem o danú pokladnicu? Podajte si online ticket a následne vás bude kontaktovať lokálny partner FiskalPRO, ktorý s vami dotiahne všetky detaily a vysvetlí vám funkčnosť pokladnice. Online ticket nájdete tu.

Komentáre k článku:

Súvisiace témy k článku:
      
KROS
Share via
8 Shares