Nerozumiete po účtovnícky?

Nedržíte v hlave, že účet 343 je DPH? Že 25. deň v mesiaci je konečný termín na odovzdanie daňového priznania k DPH? S nami nepotrebujete byť expertami na zákony a účtovnú súvahu a môžete sa sústrediť na gro svojej práce.

Odborné rady ľudskou rečou

U nás v KUFIU sa snažíme s klientmi komunikovať ľudskou rečou. Čo to znamená? Všetky účtovné problémy jednoducho prenecháte na nás a my ich vyriešime a potrebné informácie od nás dostanete, tak aby ste im rozumeli čo najlepšie.  

S dokladmi už behať nemusíte

Nechcete si viac lámať hlavu nad nosením dokladov a strácať čas cestovaním k účtovníčke? Žijeme v dobe internetu a technologického pokroku, kedy zároveň musíme myslieť na životné prostredie. Preto u nás doklady netlačíme, evidujeme ich v elektronickej forme. Náš zákazník ich jednoducho naskenuje alebo odfotí telefónom a nahrá do aplikácie iKROS, ktorú získa od nás zadarmo v paušálnom balíku KUFIO. Získate nie len čas, ale aj dobrý pocit, že chránite našu planétu.

Nechajte spracovanie účtovníctva na KUFIO

Byrokraciu nechajte na nás

Mysleli ste si, že podnikateľ rieši len podnikanie? Ak sa pohybujete v tejto sfére, už ste určite zistili, že podnikateľ popri všetkej byrokracii, na samotnú podnikateľskú činnosť často nemá ani čas. Preto sme tu MY. Prenechajte byrokratické starosti na nás. Všetky úrady radi za vás vybavíme. A vám zostane čas, na to, čo skutočne chcete robiť. Podnikať a dosahovať zisk 😊.

Fakturujte online

Jednoducho a rýchlo. Odkiaľkoľvek a kdekoľvek.

Vyskúšajte novú generáciu online fakturácie skôr než ostatní. Vystavujte faktúry na pár klikov, ľahko a bezpečne.


Súvisiace témy k článku:
            
Komentáre k článku:
KROS
Copy link