Menu

Prehľady z iKROSu a Prehľady z účtovníctva

S novou verziou iKROSu vám prinášame prehľady, rýchle informácie o fakturácii a stave firmy. Rozdelili sme ich na dve časti. Prehľady z iKROSu a prehľady z účtovníctva.

Prehľady z iKROSu

Mnohým z vás chýbalo v aplikácii rýchle info o stave fakturácie. Pripravili sme preto prehľady z iKROSu, kde nájdete rýchly pohľad na údaje z aplikácie. Konkrétne prehľad vystavených faktúr, prehľad neuhradených faktúr a prehľad neplatičov.

A to nie je všetko! Prehľady majú aj svoju funkčnosť. Chcete napríklad vidieť, ktoré sú tie neuhradené faktúry? Stačí na ne kliknúť v prehľade a vo faktúrach sa vám zobrazia iba neuhradené faktúry.

Rovnako fungujú aj ostatné prehľady. Stačí kliknúť na položku, ktorá vás práve zaujíma a iKROS vám zobrazí podrobnejšie info.

Prehľady z účtovníctva
Prehľady z účtovníctva sú určené pre používateľov, ktorí majú iKROS prepojený s programom OMEGA alebo ALFA plus. Používatelia vidia v prehľadoch dôležité informácie o svojej firme z údajov z účtovníctva. Nemusia teda volať účtovníčke a zisťovať tieto informácie. Vedia si ich pozrieť hocikedy a hocikde priamo v iKROSe.

Existujúce prehľady sme doplnili o nové, podrobnejšie informácie.

  • Neuhradené záväzky v splatnosti aj po splatnosti rozdelené po partneroch tak, aby ste vedeli komu najviac dlžíte.

Podrobnejší pohľad na náklady a výnosy vám pomôže zistiť, čo vás najviac stojí a čo vám prináša naviac peňazí do firmy (pre OMEGU). Pre ALFU plus sú to podrobné členené príjmy a výdavky.

  • Medziročné porovnanie nákladov a výnosov vám pomôže urobiť odhad očakávaných nákladov a tržieb pri pohľade na predchádzajúce roky (zatiaľ iba pre OMEGU). Prehľad obsahuje:
    • posledné 3 roky,
    • porovnávanie po mesiacoch, štvrťrokoch a rokoch,
    • graficky zobrazený vývoj za náklady, výnosy a výsledok hospodárenia.

No a nakoniec je to prehľad najpredávanejších produktov.

Ako dostanete prehľady z účtovníctva do vášho iKROSu?
Stačí ak váš účtovník používa program ALFA plus alebo OMEGA a tento si pomocou služby iKONEKT prepojí s iKROSom . Službu je možné bezplatne vyskúšať po dobu 30 dní. Požiadajte vášho účtovníka nech si ešte dnes prepojí účtovníctvo s vašim iKROS účtom a vyskúšajte výhody prepojenia.

Páčia sa vám nové prehľady? Privítali by ste v prehľadoch ďalšie informácie? Dajte nám určite vedieť v komentári k článku, na sockách alebo emailom na info@ikros.sk.

Zaujal vás tento článok? Odporučte ho aj svojím priateľom.


Súvisiace témy k článku:
Komentáre k článku:
KROS
Copy link