Menu

Prepojenie s účtovníctvom, viac používateľov a odporučenie známemu

Najnovšia verzia iKROS prináša predovšetkým dlhoočakávané prepojenie na najpoužívanejšie účtovné programy ALFA plus a OMEGA. Okrem toho sme vyšli v ústrety firmám, kde chce iKROS používať viac používateľov. Veríme, že aj vďaka týmto novinkám nás radi odporučíte svojim známym 🙂

Prepojenie s ALFOU plus a OMEGOU

Desiatky našich fanúšikov nás bombardovalo otázkami “Kedy konečne prepojíte iKROS s účtovníctvom?”. Vaše hlasy sme vypočuli a zamakali na našej najväčšej novinke – prepojenie s účtovníctvami ALFA plus a OMEGA. Určite vám to zjednoduší komunikáciu s účtovníčkou a zlepší celkový prehľad o firme.

3 výhody, ako vám prepojenie s účtovníctvom pomôže!

  1. Faktúry nemusíte nosiť alebo posielať e-mailom účtovníkovi. Účtovník si ich jedným klikom stiahne priamo do účtovníctva.
  2. Vo vašich faktúrach v iKROSe uvidíte aktuálne informácie o úhradách faktúr z účtovníctva.
  3. V iKROSe si pozriete dôležité prehľady o vašej firme.

Ako môžete využívať výhody prepojenia iKROSu s účtovníctvom?
Stačí ak váš účtovník používa program ALFA plus alebo OMEGA a tento si pomocou služby iKONEKT prepojí s iKROSom . Prepojenie je naozaj jednoduché a zvládnu ho aj menej zdatní používatelia.

Požiadajte vášho účtovníka nech si ešte dnes prepojí účtovníctvo s vašim iKROS účtom a vyskúšajte výhody prepojenia. Budeme radi za všetky postrehy a námety na vylepšenie prepojenia. Uveďte ich do komentára k tomuto článku alebo pošlite na e-mail info@ikros.sk.

Viac používateľov
Mnohí z vás sa pýtali na možnosť prístupu viacerých používateľov do jednej firmy v iKROSe. Napríklad sú vo firme dvaja ľudia, ktorí vystavujú faktúry a každý chce svoj prístup. Vašu požiadavku sme zapracovali. Stačí keď v nastaveniach Moja firma zvolíte voľbu Používatelia a pozvete kolegu, majiteľa do svojej firmy.

Každý používateľ si môže v nastaveniach zadať údaje, ktoré sa budú zobrazovať na dokladoch. Takto môže zákazník kontaktovať správnu osobu vo firme.

Tu sa údaje zadajú do nastavení.

A takto sa zobrazia na dokladoch.

Odporučiť známemu

Ak sa vám iKROS páči, budeme veľmi radi ak použijete novú funkciu Odporuč nás a pochválite sa svojim známym, akú modernú aplikáciu používate.

V menu zvoľte možnosť Odporuč nás.

Zadajte e-mail alebo viac e-mailov oddelených čiarkami, v prípade potreby upravte Predmet, Text e-mailu a odporučte nás. Ďakujeme!

Tešíme sa na všetky vaše postrehy a námety na vylepšenia iKROSu. Je jedno, či ich uvediete v komentári k článku, na sockách alebo pošlete na info@ikros.sk.


Súvisiace témy k článku:
Komentáre k článku:
KROS
4 Shares
Copy link