Privítajte jar s novinkami v iKROSE

Ani počas marca sme nezaháľali a prinášame ďalšie novinky, ktoré už teraz nájdete vo svojom iKROS účte.

Prenos firmy

Chcete zmeniť majiteľa iKROS firmy? Teraz môžete preniesť firmu do iného iKROS účtu. Túto voľbu nájdete v Nastaveniach vašej firmy. Myslíme aj na bezpečnosť, preto presun firmy musíte najprv potvrdiť zadaním kódu, ktorý vám zašleme na vašu e-mailovú adresu.

Aké sú prípady kedy použiť presun firmy?

Rozrástla sa vaša firma a máte už aj vlastnú internetovú doménu? Určite profesionálnejšie vyzerá, keď faktúry odosielate z adresy s vlastnou doménou namiesto adresy @gmail.com. Skúšali ste už zmenu prihlasovacích údajov, ale iKROS vám odpovedá, že adresu, ktorú ste zadali už eviduje? To preto, že ste sa s vysokou pravdepodobnosťou stihli zaregistrovať aj s touto vašou novou adresou. V takomto prípade vám pomôže presun firmy z vášho existujúceho iKROS účtu do nového iKROS účtu s vašou novou e-mailovou adresou.
Máte viac firiem a každá je registrovaná pod inou e-mailovou adresou a chcete sa prihlasovať iba s jednými prihlasovacími údajmi? Presun všetkých vašich firiem pod jeden iKROS účet vám to umožní.
Predávate firmu? Určite nezabudnite presunúť aj vašu iKROS firmu na nového majiteľa.
Takýchto prípadov môže byť mnoho. Ak sa vás to týka, odteraz viete, že presunúť firmu na iný iKROS účet je možné a na pár klikov to zvládnete sami.

Odkaz na prílohy v exporte Výdavkov

Do Excel exportu Výdavkov sme doplnili odkazy na všetky vaše prílohy, ktoré máte uložené k danému výdavku. Toto určite poteší vašu účtovníčku, ktorej takýto export zasielate. Nemusíte jej tak samostatne posielať všetky elektronické dokumenty. Takto sa k nim dostane jednoducho klikom na odkaz v Excel exporte.

Za tento tip na vylepšenie Výdavkov ďakujeme vám – iKROSákom.

Viacnásobné úhrady vo Výdavkoch

Aj toto je funkcia, ktorú sme dopracovali na základe vašich podnetov. Odteraz ku každému výdavku môžete pridať viacero čiastočných úhrad. Tak ako vo fakturácii aj vo Výdavkoch nájdete túto funkciu pod ikonou eura (€) v rýchlej voľbe v zozname výdavkov alebo na konkrétnom výdavku nad editačným formulárom.

Komentáre k článku:

Súvisiace témy k článku:
            
KROS
Copy link