Vyhodili ste to, čo potrebujete?

Niekedy vytiahnuť vyhodené veci z koša je na nezaplatenie. Odteraz už žiadne stresy zo zmazaných dokladov. Prinášame novú funkciu Kôš: až 90-dňový archív zmazaných dokladov s možnosťou ich obnovy.

Ponovom je vymazanie dokladu vratná operácia, na čo vás upozorní aj otázka pred zmazaním.

Na obnovu zmazaného dokladu máte teda 90 dní od jeho vymazania. Do koša sa presunú vymazané doklady všetkých typov okrem výdavkov.

Novú funkciu Kôš nájdete v hlavnom menu ako ikonu koša, hneď vedľa názvu vašej firmy.

Po otvorení koša uvidíte prehľadný zoznam vymazaných dokladov, usporiadaných podľa dátumu vymazania. Naposledy vymazaný doklad nájdete na začiatku zoznamu.

Ak potrebujete obnoviť konkrétny doklad, stačí kliknúť na ikonu Obnov v pravej časti vybraného riadku zoznamu.

Po kliku na ikonu Obnov budete presmerovaní na obnovený doklad v konkrétnej evidencii (napr. do faktúr). Ak ste medzičasom stihli vystaviť iný doklad v rovnakej evidencii, pravdepodobne budete musieť upraviť číslo obnoveného dokladu (na duplicitu čísla dokladu vás iKROS upozorní) a skontrolovať si nastavenie číslovania dokladov pre túto evidenciu.

Funkcia Kôš je dostupná všetkým používateľom už od balíka iKROS Pro. Ešte nemáte žiadny balík? Objednajte si ho a okrem Koša získate aj množstvo iných užitočných funkcií.

Komentáre k článku:

Súvisiace témy k článku:
KROS
Share via