Menu

Vystavené faktúry už nemusíte nosiť účtovníčke

#spolutodame   #skrosomdoma

Skúsenosť s online nakupovaním má v súčasnosti až 98 % používateľov internetu. Na svoje drobné aj väčšie nákupy využívame rôzne e-shopy, ktoré nám zabezpečia komfortnú donášku priamo domov. Napriek tomu, že digitalizácia ovplyvňuje čoraz väčšiu časť ľudí, v prípade účtovných firiem a ich klientov zostáva komunikácia prevažne na osobnom kontakte.

Prečo je to stále tak?

Veď aj pri tejto práci, rovnako ako pri nakupovaní, môžeme fungovať „eko“, bez potreby míňania papiera, bez nutnosti presúvať sa autom ku svojej účtovníčke.

Jednou z možností, ako tento spôsob práce zmeniť, je fakturácia v iKROSE. V aplikácií vystavíte doklady z hociktorého kúta sveta. Fakturovať môžete z tabletu alebo z mobilu, či už ste vo svojej kancelárii, obývačke alebo v obľúbenej kaviarni. Rovnako môžete faktúru ihneď poslať svojmu obchodnému partnerovi.

A to nie je všetko

Faktúry môžete online poslať aj svojmu účtovníkovi. Ako? Postará sa o to služba iKONEKT, ktorá prepojí iKROS s účtovným programom ALFA plus alebo OMEGA. Účtovník stiahne faktúry vo chvíli, kedy potrebuje, nemusí organizovať žiadne spoločné stretnutie. Stiahnuté faktúry zaúčtuje, uhradí, spracuje daňové priznanie k DPH.

Týmto sa práca iKONEKTU ešte nekončí

Všetky zaúčtované úhrady sa prejavia aj v iKROS účte podnikateľa. Ten môže z pohodlia svojho domova sledovať stav uhradených faktúr, zostatok na bankovom účte alebo overiť svoj základ dane, DPH.

Hovorí sa, že kým neskúsime, nevieme… Ešte stále váhate? Nemusíte, vyskúšajte iKONEKT pre ALFU plus alebo OMEGU na 30 dní zdarma a sami zistíte, že komunikácia účtovník/klient môže byť pružnejšia viac ako kedykoľvek predtým.

Fakturujte online

Jednoducho a rýchlo. Odkiaľkoľvek a kdekoľvek.

Vyskúšajte novú generáciu online fakturácie skôr než ostatní. Vystavujte faktúry na pár klikov, ľahko a bezpečne.


Súvisiace témy k článku:
                                    
Komentáre k článku:
KROS
2 Shares
Copy link