14. – 31. máj 2019

Dni otvorených dverí

Krosácke dni otvorených dverí sú tu opäť. Aj v roku 2019 vás privítame s množstvom hodnotných vzdelávačiek z dielne KROS Academy, na ktoré sa môžete prihlásiť úplne zadarmo. Okrem zaujímavých tém sme pre vás pripravili aj špeciálnu zľavu 25 % na vyššie moduly programov ALFA plus, OLYMP, OMEGA a CENKROS 4. Využiť ju môžete počas celého trvania DOD.

    

Otvárame dvere vo veľkom – kliknite na mapku a prihláste sa

Tento raz sa na vás tešíme až v 14 slovenských mestách. Báť o miesta sa nemusíte. Najhorúcejšie témy sme okrem našich zákazníckych centier pripravili aj v ďalších priestoroch pre váš väčší komfort. Vyberte si na mapke mesto, kliknite a prihláste sa zadarmo na vzdelávačku v termíne, ktorý vám vyhovuje najviac.

Čo všetko sme pre vás pripravili?

Tento ročník je doslova nabitý podujatiami. Nachystali sme toho neúrekom. Presvedčte sa sami a vyberte si, čo vás zaujíma.

Stiahnite si kompletný program

Vzdelávačiek je naozaj viac než dosť. Majte prehľad v termínoch a pozrite si harmonogram krosáckych DOD 2019.

Stiahnuť program

Podmienky akcie

Ak máte do 13. 5. 2019 zakúpený aspoň 1 z programov ALFA plus, OLYMP, OMEGA a CENKROS 4 dostanete od nás zľavu na rozšírenie 25 %.

Zľava platí na rozšírenia programov ALFA plus, OLYMP, OMEGA a CENKROS 4 v období od 14. 5. 2019 do 31. 5. 2019. Zľava sa vzťahuje aj na program OMEGA na báze SQL a na prechod na zostavu OLYMP Profesionál.  Zľava sa nevzťahuje na kúpu ďalšej licencie programu CENKROS 4. Zľava sa nevzťahuje na prenájom softvéru formou SaaS ani na predĺženie prenájmu formou SaaS. Zľavu si môžete uplatniť u ktoréhokoľvek predajcu v SR, na infolinke 041/707 10 10 alebo cez Zónu pre klienta.

Informácie pre používateľov (ALFA plus, OLYMP a OMEGA) s vyššími Balíkmi podpory

Ak máte platný Balík podpory Prémium máte nárok na zľavu na rozšírenie programu vo výške 10 %. OLYMP má pri vyšších balíkoch podpory dodatočné zľavy na prechod na OLYMP Profesionál (20 % a 50 %). V týchto prípadoch pri rozšírení programu platia obidve zľavy. Tento výpočet neplatí, ak ste si objednali vyšší Balík podpory ku prvej kúpe programu (viď. podmienky Balíkov podpory).

KROS
Share via