Menu

Jeden účet vládne všetkým aplikáciám

Jeden účet, jedno používateľské meno, jedno heslo. A prístup do všetkých aplikácií od KROSU. Jednoducho v KROS účte. Vytvorte si ho ešte dnes a pracujte pohodlne, rýchlo, bezpečne a online.

Vytvoriť KROS účet

Svet krosáckych aplikácií

KROS Fakturácia

Fakturujte bez chýb, jednoducho a na pár klikov. Vystavujte faktúry aj v cudzom jazyku, dobropisy, upomienky, užite si automatické párovanie platieb či online platby. Na počítači, tablete aj mobile.

Viac info

MyJob

Pracujete v OLYMPE a posielate dokumenty e-mailom? Užite si zabezpečenú komunikáciu medzi mzdármi, zamestnancami či majiteľmi firiem a zabudnite na neustále heslovanie.

Viac info

KROS Sklad

Dostaňte zásoby pod kontrolu. Majte prehľad o prijatom a predanom tovare i o stave vašich zásob. Prepojte si sklad s faktúrami a šetrite čas. Jednoducho, bezpečne a online. Aj na mobile.

Viac info

Fushky

Uľahčite si plánovanie, riadenie a vyhodnocovanie projektov a nechajte svoje fušky zarábať so šikovnou projektovou appkou. Cez mobil, tablet aj počítač.

Viac info

Digitálna kancelária

Automatické spracovanie dokladov, digitálny archív v súlade s legislatívou, neobmedzený počet dokladov či jednoduché prepojenie s účtovníctvom v OMEGE aj ALFE plus. 

Viac info

KROS
O nás
Blog
Kontakty