Menu

Jeden účet vládne všetkým aplikáciám

Jeden účet, jedno používateľské meno, jedno heslo. A prístup do všetkých aplikácií od KROSU. Jednoducho v KROS účte. Vytvorte si ho ešte dnes a pracujte pohodlne, rýchlo, bezpečne a online.

Vytvoriť KROS účet

Svet krosáckych aplikácií

KROS Fakturácia

Fakturujte bez chýb, jednoducho a na pár klikov. Vystavujte faktúry aj v cudzom jazyku, dobropisy, upomienky, užite si automatické párovanie platieb či online platby. Na počítači, tablete aj mobile.

Viac info

MyJob

Pracujete v OLYMPE a posielate dokumenty e-mailom? Užite si zabezpečenú komunikáciu medzi mzdármi, zamestnancami či majiteľmi firiem a zabudnite na neustále heslovanie.

Viac info

KROS Sklad

Dostaňte zásoby pod kontrolu. Majte prehľad o prijatom a predanom tovare i o stave vašich zásob. Prepojte si sklad s faktúrami a šetrite čas. Jednoducho, bezpečne a online. Aj na mobile.

Viac info

Fushky

Uľahčite si plánovanie, riadenie a vyhodnocovanie projektov a nechajte svoje fušky zarábať so šikovnou projektovou appkou. Cez mobil, tablet aj počítač.

Viac info

Digitálna kancelária

Automatické spracovanie dokladov, digitálny archív v súlade s legislatívou, neobmedzený počet dokladov či jednoduché prepojenie s účtovníctvom v OMEGE aj ALFE plus. 

Viac info

Bezpečnosť vašich dát je pre nás prioritou

Microsoft Azure

Naše online aplikácie sú prevádzkované na cloude Azure od spoločnosti Microsoft, ktorý je považovaný za jeden z najvýkonnejších, najbezpečnejších a najdostupneích cloudových riešení na trhu. Vaše dáta sú v cloude Azure pekne v bezpečí. 

Vaše dáta sa nestratia

Všetky dáta denne priebežne zálohujeme a ukladáme na bezpečnom cloude Azure. Môžete si tak byť istý, že o svoje dáta neprídete. V prípade potreby ich vieme kedykoľvek obnoviť zo zálohy.  

Zdieľanie dát

O zdieľaní dát rozhodujete len vy. Každý používateľ si môže zvoliť, aké dáta a s kým chce zdieľať, aj to v akom režime – na čítanie, pre úpravy, plný prístup. Je to len na vás.  

Zabezpečený prístup

K používateľskému obsahu v online aplikáciách má prístup len používateľ, ktorý pozná prihlasovacie meno a heslo. Komunikácia v rámci online riešení je šifrovaná pomocou SSL/TSL a prístup do aplikácií je zabezpečený pomocou OAuth 2.0 protokolu pre autorizáciu.  

Bezpečnostné testy

Aplikácie sú priebežne nasadzované s aktualizáciami a zabezpečením jednotlivých frameworkov použitých pri vývoji. Pre udržanie bezpečnosti vašich dát sú priebežne overované penetračnými testami. 

Bezpečne aj z pohľadu GDPR

Osobné údaje využívame výhradne za účelom zlepšenia našich produktov a služieb. Povinnosť sprístupniť dáta tretej strane nám vyplýva zo zákona len vtedy, ak ide o podozrenie z trestného činu. 

KROS
O nás
Blog
Kontakty