Menu

Cenové ponuky a dodacie listy v KROS Fakturácii

Prelomové online riešenie. Nielen pre podnikateľov.

Zoznámte sa

Hľadáte jednoduché riešenie pre vystavovanie faktúr, ktoré vám ušetrí kopec času? Vyskúšajte novú online aplikácia KROS Fakturácia. Balíček FREE môžete využívať úplne zadarmo.

Z faktúry jednoducho vystavíte dobropis, ktorý následne pošlete svojmu zákazníkovi. Presvedčte sa sami.

Cenové ponuky

Jednoduché pridanie produktov a služieb

Profesionálny vzhľad

Okamžite pošlete zákazníkovi

Nech ponúkate čokoľvek, v KROS Fakturácií vytvoríte cenovú ponuku rýchlosťou blesku. Predstavte zákazníkovi cenu svojich produktov alebo služieb prostredníctvom KROS Fakturácie. Jednoduchšie to už nejde.

Dodacie listy

Bleskové preklopenie do faktúry

Zaslanie v prílohe ako PDF

Zberná faktúra jedným klikom

V KROS Fakturácií jednoducho vystavíte z faktúry dodací list alebo z viacerých dodacích listov faktúru, či zbernú faktúru. Behom chvíľky je dodací list alebo faktúra v rukách vášho zákazníka. Presvedčte sa sami.

Používatelia odporúčajú KROS Fakturáciu

Aktívne používame KROS Fakturáciu od Vašej spoločnosti – skvelá aplikácia, ktorá poskytuje bežnému užívateľovi rýchle, ľahké a najmä vždy online riešenie pre vystavovanie faktúr, avšak za mňa je najhodnotnejšia práve funkcia automatického párovania úhrad priamo v aplikácií. Čiže bežný klient má vždy prehľad o stave pohľadávok bez toho aby mu účtovník čokoľvek s oneskorením musel zasielať. Verím že čoskoro bude funkčná aj druhá strana párovania a teda párovanie došlých faktúr. A priamo import faktúr do OMEGY na jeden klik.

Ing. Jana Sprušanská, CA, Senior účtovník, audítor

Super, možno by som chcela aby bolo trochu výraznejšie vidieť fakturačné údaje, kto FA vystavil. Možnosť doplniť záverečný text a forma úhrady... Inak za mňa super 🙂

Hanka

Som čerstvý živnostník bez skúseností a fakturujem druhý krát v živote a ... podarilo sa! Ďakujem 🙂

Je to skvelý program!

Veľmi sa mi páči prostredie.

KROS
O nás
Blog
Kontakty