Časté otázky pre produkt KROS Fakturácia

KROS Fakturacia (5)

Ak ste za posledných 30 dní nepridávali doklady, firmu môžete vymazať cez horné pravé menu (ikonka ozubeného kolieska) v časti “Vymazanie firmy”. Uistite sa, či údaje už skutočne nebudete potrebovať a firmu môžete natrvalo vymazať.
KROS Fakturácia je optimalizovaná a testovaná pre nasledovné webové prehliadače v rámci operačných systémov:

  • Windows : Google Chrome, Microsoft Edge, Firefox,
  • iOS a Mac: Safari
  • Android: Google Chrome

Odporúčame mať vždy aktuálnu verziu internetových prehliadačov.

Vlastný formát číslovania vám umožní prejsť na KROS Fakturáciu aj v priebehu roka a pokračovať pohodlne vo vystavovaní dokladov. Číslovanie dokladov si nastavíte cez horné pravé menu (ikonka ozubeného kolieska) v časti “Číslovanie dokladov“.

Vo formulári dokladu si v časti „Viac údajov“ v bunke „IBAN“ vyberte zo zoznamu ten bankový účet, na ktorý chcete za doklad prijímať platby. Platobný QR kód PAY by square obsahuje údaje potrebné pre platobný príkaz. Na jeho prečítanie použijete mobilnú aplikáciu vašej banky. QR kód sa zobrazí na zálohovej faktúre, faktúre a dobropise a to pri tlači dokladu, ako aj pri odoslaní emailom.

Vaše prístupové údaje sú bezpečne zašifrované. Vaše dáta sú uložené na zabezpečenom serveri podobne ako internetové bankovníctvo, takže sa k ním nikto nepovolaný nedostane. Trojnásobnou zálohou dát je strata údajov vylúčená.

Previous

Next

KROS
Copy link