Menu

Prenos a výmaz firmy

Prenos firmy Chcete zmeniť majiteľa iKROS firmy? Teraz môžete preniesť firmu do iného iKROS účtu. Túto voľbu nájdete v Nastaveniach – Firma. Presun firmy musíte najskôr potvrdiť zadaním kódu, ktorý vám zašleme na vašu e-mailovú adresu.
Aké sú prípady kedy použiť presun firmy? Rozrástla sa vaša firma a máte už aj vlastnú internetovú doménu? Určite profesionálnejšie vyzerá, keď faktúry odosielate z adresy s vlastnou doménou namiesto adresy @gmail.com. Skúšali ste už zmenu prihlasovacích údajov, ale iKROS vám odpovedá, že adresu, ktorú ste zadali už eviduje? To preto, že ste sa s vysokou pravdepodobnosťou stihli zaregistrovať aj s touto vašou novou adresou. V takomto prípade vám pomôže presun firmy z vášho existujúceho iKROS účtu do nového iKROS účtu s vašou novou e-mailovou adresou. Máte viac firiem a každá je registrovaná pod inou e-mailovou adresou a chcete sa prihlasovať iba s jednými prihlasovacími údajmi? Presun všetkých vašich firiem pod jeden iKROS účet vám to umožní. Predávate firmu? Určite nezabudnite presunúť aj vašu iKROS firmu na nového majiteľa. Takýchto prípadov môže byť mnoho. Ak sa vás to týka, odteraz viete, že presunúť firmu na iný iKROS účet je možné a na pár klikov to zvládnete sami.  

Vymazanie firmy

V ikrose máte možnosť si pod jedným mailovým kontom založiť viacero firiem. Ak si chcete odstrániť firmu z vášho účtu použite funkciu Vymazanie firmy.
Funkcia vymaže firmu so všetkými dokladmi a údajmi a táto operácia sa nedá vrátiť späť.
Výmaz firmy nájdete cez Nastavenia – Firma, alebo Spravuj Firmu.

KROS
Copy link