Menu

Zóna pre klienta

Aj napriek aktuálnej situácií existuje dostatok možností ako spolu dokážeme komunikovať. Jedným z nich je Zóna pre klienta, ktorá predstavuje najmenšie klientské centrum priamo u Vás.

Do zóny pre klienta sa dostanete z OLYMPU cez O programe – Klientské centrum – Zóna pre klienta.

Konto už mám vytvorené

Ak už ste sa registrovali prostredníctvom mailu do aplikácií MYJOBKROSBUILDELIS, označíte voľbu e-mailové konto už mám vytvorené.

Na prihlásenie použite Váš kontaktný mail heslo.

Konto ešte nemám vytvorené

Ak ste sa ešte prostredníctvom mailu neregistrovali do aplikácií MYJOB, KROSBUILD, ELIS, vstúpite cez voľbu Aktivovať e-mailové konto.

Zadáte Vaše zákaznícke čísloheslo do Zóny pre klienta a vstúpite cez Pokračovať.

Ak si nepamätáte svoje heslo do Zóny pre klienta, využite možnosť Zabudli ste heslo? Na Váš email, ktorý máte uvedený ako kontaktný, Vám pošleme jednorazové heslo pre prihlásenie.

Následne prejdete do ďalšieho kroku, kde si vytvoríte nové heslo. Email už bude predvyplnený. Ide o mailovú adresu, ktorá je u nás v systéme uvedená ako e-mail do ZPK pre Vašu firmu.

Ďalej si zadáte heslo, zopakujete ho, vyjadríte súhlas s licenčnými podmienkami a kliknete na vytvoriť účet.

Účet sa vytvorí a na e-mail Vám príde aktivačný e-mail.

V e-maile, k Vám prišiel musíte kliknúť na tlačidlo Aktivovať účet.

Po vstupe do Zóny pre klienta môžete pracovať s dokladmi, alebo objednávkami.

Faktúry a Predfaktúry

Všetky Vaše faktúry a predfaktúry máte na jednom mieste v časti Doklady odkiaľ ich môžete jednoducho spravovať. K dispozícií máte informácie o ich stave, obsahu a cene.

Vytvorené predfaktúry môžete uhradiť aj z tohto miesta alebo ich môžete vytlačiť či vyexportovať do súboru ako podklad pre úhradu bankovým prevodom.

Existujúce faktúry si rovnako vytlačíte alebo vyexportujete do súboru, následne ich máte k dispozícií pre zapracovanie do účtovníctva.

Kliknutím na číslo dokladu sa zobrazí náhľad zvoleného dokladu. Prostredníctvom možnosti Zobraziť celý doklad si môžete Doklad prezerať, vytlačiť alebo vyexportovať. Pri neuhradených dokladoch máte k dispozícii voľbu Uhradiť.

Prostredníctvom Zóny pre klienta si v časti Objednávka môžete pohodlne :

  • rozšíriť svoj program o potrebný počet výplat alebo prejsť na vyššiu zostavu,
  • objednať si videoškolenia alebo publikácie, či e-booky,
  • prihlásiť sa na školenia,
  • dať si zaslať aktuálnu verzie na DVD.

Po vytvorení objednávky máte k dispozícií platbu prostredníctvom Internetbankingu, platbu kartou alebo možnosť vytvorenia predfaktúry ako podkladu k úhrade bankovým prevodom.

Informácie  v dokumente sú spracované k právnemu stavu platnému ku dňu jeho publikácie.                24.06.2020            

KROS
Copy link