Hľadáte účtovníčku?
Už nemusíte…

Ozveme sa vám

Nechajte nám svoj kontakt. Ozveme sa vám, poskytneme bližšie informácie a zodpovieme zvedavé otázky.

 Starosti so spracovaním účtovnej i mzdovej agendy nechajte na nás a užívajte si fakturáciu v iKROSE zadarmo. Vďaka službe KUFIO odbúrate byrokraciu a môžete sa venovať svojmu podnikaniu. Postaráme sa vám o účtovníctvo, daňové priznania, mzdy aj personalistiku a poskytneme pomoc a asistenciu pri kontrolách z finančnej správy alebo poisťovní.

Výhody služby KUFIO

ONIX: Dokonalý prehľad o firme v jednom systéme

S dokladmi už behať nemusíte. Jednoducho ich zašlete elektronicky

Spoľahnite sa na poradenstvo k účtovníctvu a mzdám

Byrokraciu nechajte na nás. S úradmi to radi vybavíme.

Prečo KUFIO?

Zodpovednosť

Preberieme zodpovednosť za správnosť účtovníctva a miezd.

Poradenstvo

Odborné účtovné a mzdové rady vám podáme ľudskou rečou.

Viete, za čo platíte

Všetky dôležité mesačné aj koncoročné agendy máte v cene.

Bezpečnosť

Všetky údaje sú u nás maximálne chránené a zabezpečené.

Ako KUFIO funguje?

Veľmi jednoducho. S dokladmi nemusíte nikam behať. Raz mesačne ich nahráte elektronicky cez iKROS, ktorý máte v cene služby KUFIO. My následne spracujeme účtovnú a mzdovú agendu. Všetko čo potrebujete, vám pošleme e-mailom.

V iKROSE kedykoľvek uvidíte aj prehľady vašej firmy a zistíte, ako sa vám darí v tržbách, zisku či ako vám vychádza DPH-čka. Rýchlo si pozriete najpredávanejšie produkty alebo zoznam neplatičov.

Referencie

Ako zákazníci hodnotia KUFIO?

Touto cestou Vám chcem poďakovať za technickú podporu, nielen na začiatku spolupráce pri zakladaní mojej spoločnosti, ale aj počas jej uvedenia do „provozu“. Aj napriek doposiaľ krátkemu obdobiu spolupráce som rád, že som si vybral spoločnosť, ktorá vie poskytnúť klientom profesionalitu, ústretový prístup a poradenstvo a to všetko aj vďaka Vám, pretože každú spoločnosť tvoria v prvom rade ľudia a ich ľudskosť. Verím, že v ďalšom období budeme pokračovať, z môjho pohľadu, v úspešnej spolupráci ku vzájomnej spokojnosti.

 

MPol Technic spol. s r.o., Ing. Michal Polívka 
MPol Technic spol. s r.o., Ing. Michal Polívka
Účtovníctvo za pár minút. Rýchlo, jednoducho, prehľadne. Už žiadne nosenie papierov, komplet elektronické vedenie cez prehľadný program – ikros.sk. Oceňujem aj vysoko odborné poradenstvo. KUFIO s iKROSOM mi zjednodušilo podnikanie. Ďakujem.
Infinity Studio, s.r.o., Ing. Tomáš Stanko  
Infinity Studio, s.r.o., Ing. Tomáš Stanko
Po pozitívnych skúsenostiach s iKrosom na tvorbu faktúr a stretnutí s účtovníčkou som sa rozhodol pre KUFIO. Viac si nemusím robiť starosti s odosielaním výkazov a zároveň mám garanciu správnosti účtovníctva.
Zanshin s. r. o., Tomáš Solík 
Zanshin s. r. o., Tomáš Solík
Vďaka službe KUFIO som zistil, ako sa dá viesť účtovníctvo moderne. Nie je to len o nosení dokladov, ale je to skutočné poradenstvo. Služba, ktorá naozaj slúži svojmu klientovi.
NEKO TRADE, s. r. o., Miroslav Nekoranec  
NEKO TRADE, s. r. o., Miroslav Nekoranec

Novinky z blogu KUFIO

Kto pomôže účtovníčke?

Kto pomôže účtovníčke?

Aj účtovníctvo patrí medzi služby, ktoré sa ani v čase krízového karanténneho stavu nezastavili. Hoci štát prináša podnikateľom a firmám rôzne úľavy z platenia odvodov alebo preddavkov, možnosť dať si „prestávku“ pri účtovaní nedal. Účtovníčky sa museli...

Ako vybrať správnu účtovníčku?

Ako vybrať správnu účtovníčku?

Hovorí sa – sto ľudí, sto chutí. Tak je to snáď pri výbere čohokoľvek. Platí to teda aj pri výbere správnej účtovníčky zo strany podnikateľa. A to aj v prípade, že ide o internú alebo externú účtovníčku. Ako teda postupovať pri jej výbere?...

Účtovné služby čaká výrazná zmena

Účtovné služby čaká výrazná zmena

Viaceré odvetvia našej ekonomiky začali výraznejšie inovovať a zavádzať moderné prvky do svojho fungovania. Ako je na tom odvetvie spracovania účtovníctva?Možnosti sú aj tu rozsiahle. Spomeňme napríklad vyťažovanie papierových dokumentov do elektronickej podoby,...

Nerozumiete po účtovnícky?

Nerozumiete po účtovnícky?

Nedržíte v hlave, že účet 343 je DPH? Že 25. deň v mesiaci je konečný termín na odovzdanie daňového priznania k DPH? S nami nepotrebujete byť expertami na zákony a účtovnú súvahu a môžete sa sústrediť na gro svojej práce. Odborné rady ľudskou...

Kontakt

041/707 19 00

0908 998 361

Viac o službe KUFIO

KROS
Copy link