Fakturuj online v iKROSe

Rýchlo, jednoducho a bezplatne

Začať fakturovať zadarmo

Fakturujte online s novou KROS Fakturáciou

Objavte novú generáciu online fakturácie. Vystavujte faktúry kedykoľvek a kdekoľvek priamo cez webový prehliadač na počítači, tablete či mobile.

Prečo fakturovať s nami?

Bezpečnosť a legislatíva

 U nás sú tvoje údaje v bezpečí ako v banke. Navyše sa za teba postaráme o všetky legislatívne zmeny.

Fakturácia zadarmo

Vystavuj faktúry aj zálohovky až pre 5 partnerov úplne zadarmo s balíkom iKROS Štart.

Všetko pre podnikanie

V iKROSe nájdeš oveľa viac ako len faktúry. Vystavuj dobropisy, cenové ponuky, dodacie listy alebo objednávky.

Špičkový servis

Na rozdiel od ostatných, nemáme problém zdvihnúť telefón alebo odpísať na email. Sme ti k dispozícií každý pracovný deň. 

Grafické prehľady

Firma ako na dlani. Kedykoľvek si zobraz info o faktúrach, neplatičoch, príjmoch a výdavkoch vyhodnotí iKROS automaticky.

Veľa užitočných funkcií

Spáruj automaticky faktúru s platbami na účte, eviduj výdavky alebo si prepoj  iKROS s e-shopom. Všetky funkcie nájdeš tu.

Prečo sme lepší ako iní?

Pozri si porovnanie základného balíku iKROS s podobnými online fakturáciami. iDOKLAD Zadarmo má k dispozícií neobmedzené faktúry a prácu s cudzími menami, no v adresári môžeš evidovať len 5 partnerov, nemáš k dispozícií hotline, prepojenie s účtovníctvom a ani mobilné aplikácie. MiniFAKTÚRA je limitovaná na 24 faktúr ročne a iba jednou inštaláciou mobilnej aplikácie. V iKROSe fakturuješ bez obmedzení. Vytváraš toľko faktúr a partnerov koľko potrebuješ, prehľady máš v mobile a bezplatne ti poradíme, ak to budeš potrebovať. Presvedč sa sám

Pozri si predstavenie aplikácie

Ďalšie vychytávky iKROSu

KROS
Copy link