Počet stiahnutí od 22.12.2015
009138

CENKROS 4 – 2019/II

Vytvárajte rozpočty v programe CENKROS 4 až 30 dní zadarmo!

obsahuje bez obmedzenia 30 dní zadarmo plná verzia programu obsahuje bez obmedzenia Bezplatná HOTLINE
obsahuje bez obmedzenia Aktuálne cenníky stavebných prác a materiálov obsahuje bez obmedzenia Rýchla tvorba rozpočtu a cenovej ponuky
obsahuje bez obmedzenia Bezplatná prezentácia programu priamo u vás obsahuje bez obmedzenia Plynulý prechod na neobmedzenú verziu po skončení platnosti demoverzie

 

Súbory na stiahnutie

Pred stiahnutím súborov vyplňte, prosím, nasledovné údaje:

* povinná položka

Vyberte súbor, stiahnite ho, spustite a postupujte podľa inštrukcií inštalátora.

Podmienky používania

Časové používanie programu je obmedzené na 30 dní od prvého spustenia, na niektorých výstupných zostavách (tlačových aj exportných) je obmedzený počet položiek, ktoré sa Vám budú zobrazovať. Nahranie dátových súborov je zabezpečené automaticky pri prvom spustení programu.

Pre koho je CENKROS 4 určený?

Softvér CENKROS 4 je určený pre profesionálnych rozpočtárov a kalkulantov, stavebné firmy zaoberajúce sa kompletnou stavebnou činnosťou a investorov, resp. developerov, ktorí chcú evidovať podrobné súpisy vykonaných prác. CENKROS 4 využijú projektanti aj dodávatelia stavebných prác.
Je vhodný aj pre drobných živnostníkov a malé stavebné firmy, ktoré sa zaoberajú len určitou jednou profesnou činnosťou ako napr. elektrikári, vodári - kurenári, klampiari - pokrývači, ale aj živnostníci a firmy zaoberajúce sa zemnými prácami alebo záhradníctvom.

 

Objednávka demoverzie na DVD

Demoverziu programu CENKROS 4 si môžete bezplatne objednať na DVD.

Mohlo by vás zaujímať: