26. 5. – 3. 6. 2021

Záznamy z festivalu

Hovorí sa, že všetko dobré raz musí skončiť. Výhodou nášho Online festivalu vzdelávania je to, že vám z neho vieme ponúknuť kvalitný videozáznam. A tak si ho môžete vychutnať aj takto po čase. Nech sa páči.

To najlepšie z diskusií

Známe mená, silné príbehy. Tento ročník bol bohatý na diskusie. Stretli sa u nás odborníci z účtovnej a daňovej oblasti, machri zo sveta marketingu a e-commerce, zástupcovia bankového sektoru aj úspešní podnikatelia a občianski aktivisti.

Účtovníctvo a mzdy v 21 storočí. V čom je iné?

Ako vyzerá účtovníctvo v roku 2021? Zmenila ho korona? Má zmysel robiť účtovníctvo regionálne? O digitalizácii účtovníctva v praxi sme sa rozprávali s majiteľkou účtovnej firmy.

Prezradí, čo jej pomáha, ako zbiera doklady od klientov aj to, ako ELIS či e-bločky môžu ušetriť náklady na vedenie účtovníctva.

Doba e-shopová: Nakopnite svoje podnikanie s e-shopom

Či už svoj vysnívaný e-shop máte alebo sú toto vaše prvé kroky k e-commerce, je dobré poznať, čo u zákazníkov funguje. O tom, kde v rebríčku je Slovensko v počte e-shopov, ako zmenila korona spotrebiteľské správanie a v akej miere online predaj vstupuje do sektoru B2B sme diskutovali so zaujímavými hosťami.

Veľká debata k eFAKTÚRAM: Finančná správa vs ekonómovia

Nový projekt Finančnej správy eFAKTÚRY prinesie veľkú zmenu podnikateľom aj účtovníkom. Aký je cieľ eFAKTÚR? Ako sa dotkne bežného života podnikateľov a čo sa zmení pre účtovníkov? Prežije kontrolný výkaz?

Príďte si po odpovede k nám. Ako prvý na Slovensku prinášame diskusiu pod záštitou Slovenskej asociácie finančníkov s Andrejom Révayom.

Za úspešnou firmou je vždy veľký sen. A dobrý online marketing

„Nebojíme sa snívať odvážne sny.“ – takáto jednoduchá myšlienka stojí za príbehom slovenskej značky BeLenka. Inšpirujte sa aj vy a vypočujte si, ako pozbierať odvahu a naštartovať vlastné podnikanie.

Martin Spano prezradí, aký podiel na úspechu má online marketing. Diskutovať s ním budú Juraj Fehervari, BeLenka a Marek Polic z KROSU.

Ako mať pohyby a zostatky na účte automaticky v účtovnom softvéri

Koncept Otvorené bankovníctvo prináša možnosť prepojiť si účtovný či fakturačný softvér na svoju banku. Všetko dôležité o tejto novinke nám porozprával Erik Tóth a Anton Dano z Tatrabanky.

Dozviete sa, akým spôsobom vám táto služba zefektívni prácu, napríklad pri párovaní platieb. Prezradíme viac aj o našej spolupráci s Tatra bankou.

Aký je slovenský zákazník? Pýta si Kvalitu z našich regiónov?

Správnym výberom jogurtu nepodporíte len svoje zdravie, ale aj slovenskú ekonomiku. Jednoduché, nie? Prečo to až takého jednoduché v skutočnosti nie je a čo stojí za dlhoročnými kampaniami na podporu slovenských podnikateľov prezradí Bohumila Tauchmannová.

Dozviete sa, ako získať ochrannú známku, ako to pomôže vášmu predaju.

Záznamy jednotlivých dní

Jednoduchšie už to nebude. Stačí si uvariť dobrú kávu, vybrať deň a spustiť živé vysielanie. Je z čoho vyberať. Čaká na vás viac ako 50 rečníkov, viac ako 30 online webinárov. Sú plné praktických rád, noviniek z oblasti legislatívy a vychytávok, ktoré ušetria kopec času.

1. deň – 26. 5. 2021

2. deň – 27. 5. 2021

3. deň – 28. 5. 2021

4. deň – 31. 5. 2021

5. deň – 1. 6. 2021

6. deň – 2. 6. 2021

7. deň – 3. 6. 2021

KROS
Copy link