Menu

26. 5. – 2. 6. 2020

stage pre stavbárov

online festival vzdelávania

Stage pre
účtovníkov
Stage pre
podnikateľov
Stage plný
inovácií
Stage pre
stavbárov
Stage pre
mzdárov
Zóna 1 na 1
Online konzultácie

Ľudia, ktorí premýšľajú v malom, nedostanú veľké šance. Takto nejako to možno začína, malé stavby z drevených kociek či lega. A o pár rokov staviate vysnívané domovy, kancelárie či polyfunkčné budovy. V tomto stage sme namixovali zaujímavý program pre všetkých stavbárov, rozpočtárov aj znalcov.

Zamyslite sa spolu s nami nad budúcnosťou. Posuňte sa o krok ďalej do sveta digitálneho stavebníctva. Ukážeme vám, čo všetko ponúka. Práca viacerých ľudí na projektoch, zdieľané dokumenty, výkresy či fotky stavby v reálnom čase v rôznych kútoch Slovenska. To je len malá ochutnávka. Urobte si pohodlie, vyberte z bohatej ponuky a ponorte sa do sledovania.

Program: Stavebný stage

Tu sa dnes oddychuje. Vyberte si niečo dobré z programu, ktorý prebieha na iných stagoch.

Alebo môžete vybehnúť na vzduch, poupratovať či zobrať do rúk dobrú knihu. 

11:00 – 11:45

5 výstupov, ktoré vám zaručene uľahčia prácu
Marcel Barčík, konzultant programu CENKROS 4

Vstúpte do sveta šikovných zostáv. Pomôžte si prehľadom Excel komplet –  jednoduchý, prehľadný a vždy prevzorcovaný. Aj cenová ponuka je vašou vizitkou. Ukážeme vám, ako vytvoriť cenovú ponuku, ktorá očarí a predá. Ako exportovať ceny do pôvodného zadania bez zbytočného zdržovania, ako získať prehľad o čerpaní za celú stavbu na jednom mieste, či šikovný dopyt materiálov na stavbu.

12:00 – 12:45

Novinky a zaujímavosti pripravovanej cenovej úrovne CENEKON 2020/II
Richard Miške, gestor pre cenníky

Nazrite s nami do novej cenovej úrovne 2020/II a spoznajte novinky a zaujímavosti, ktoré so sebou prinesie. Smerná databáza CENEKON – položky bez komerčných popisov, nové položky prác a materiálov v cenovej úrovni 2020/II a iné zaujímavosti zo sveta cenotvorby – to je ukážka toho, o čom budeme hovoriť v našom školení.

14:00 – 14:45

Diskusia: Online riešenia od KROSU. Otvorila pandémia dvere novým technológiám?
Marek Polic, garant ekonomických programov

Uplynulé týždne prevetrali zaužívané procesy firiem a zmenili pohľad na potreby podnikateľov. Do popredia sa čoraz viac natíska využitie online riešení. U nás ich máme hneď niekoľko. Otvorila pandémia dvere novým technológiám? Sú slovenskí podnikatelia odvážnejší v skúšaní nových vecí? Stratili sa predsudky a obavy o bezpečnosť? Aj o týchto témach budeme diskutovať s Marekom Policom, garantom ekonomických programov v KROSE.

10:00 – 10:45

Diskusia: Ako ustáť pandémiu?
Marek Polic, garant ekonomických programov

Firmu neochránite len dezinfikovaním rúk a home officom. O tom, ako hľadať príležitosti aj v čase ekonomickej recesie, ako ťažiť z nazbieraných skúsenosti, či ako overiť potenciál nových produktov a služieb budeme diskutovať s prestížnym hosťom Slavom Tuleyom. Stojí za mnohými novými službami a inováciami v energetike, realitnom a automobilovom priemysle. Spravte si dobrú kávu a čerpajte inšpiráciu od tých najlepších.

11:00 – 11:45

Ako na ziskové projekty?
Ondrej Lašček, tvorca softvéru na riadenie projektov

Každý projekt pri nacenení vyzerá výborne – realizácia je jasná, termín bezpečný. Potom príde realita. Do projektu začnú vstupovať okolnosti, s ktorými ste nerátali, termíny sa posúvajú, prichádza stres a nespokojnosť na strane vašej aj na strane klienta. Poznáte to? Máme dobré správy, ide to aj inak. Presvedčí vás o tom Ondrej Lašček, ktorý stojí za vývojom našej novej webovej appky na riadenie projektov. Ukáže vám, ako lepšie plánovať, naceniť a uriadiť projekt.

15:00 – 15:45

Objavte KROSbuild a zlepšite online spoluprácu na projektoch
Zuzana Pangrácová, konzultantka programu CENKROS 4

Svet podnikania sa presúva do online priestoru. Poďte sa s nami pozrieť na to, ako udržať krok s konkurenciou aj v digitálnom stavebníctve. Ako získať šikovné cloudové úložisko, s ktorým máte prístup k výkresom aj priamo z mobilu. Bez toho, aby ste si zahltili e-mailovú schránku. Predstavíme vám miesto určené pre efektívnu komunikáciu a online spoluprácu nielen pre stavbárov ale aj medzi projektantmi, rozpočtármi, investormi aj zhotoviteľmi.

16:00 – 16:45

Novinky zo sveta BIM oceňovania
Adam Pribela, analytik programu CENKROS 4

Ako sa dá prepojiť BIM model s programom CENKROS 4? Jednoducho. Vďaka tomuto spojeniu získate veľa užitočných funkcií – odoslanie materiálu z BIM modelu priamo do rozpočtu, automatické zostavenie podrobných výkazov výmer z BIM modelu či samotné ocenenie modelu v programe CENKROS 4. Pridajte sa k nám a pozrite sa, ako na to. Povieme vám aj o možnosti porovnania dvoch verzií BIM modelu.

11:00 – 11:45

Pracovný pohovor – pálenie alebo budovanie mostov?
Monika Schestágová, personálna manažérka

Najlepšou investíciou firmy sú motivovaní zamestnanci. Ako ich však dostať do firmy? Podelíme sa s vami o naše osvedčené tipy pre hľadanie a výber nových kolegov. Povieme si, na čo si dávať pozor, ak ste recruiter, alebo ak ste uchádzač a či môže aj odmietnutý kandidát dávať na firmu pozitívne referencie. A veľa ďalšieho z našej praxe.

12:00 – 12:45

Top funkcie pre pohodlnú prácu v HYPO a MEMO
Diana Kimáková, vedúca oddelenia znaleckých programov

Využívate všetky funkcie programov HYPO a MEMO naplno? Chcete vedieť, ktoré z nich vám prinesú najväčšiu úsporu času? Ako po novom na porovnávaciu metódu bytov, či poškodenosť a dokončenosť stavieb? Ukážeme vám tiež, ako efektívne využiť funkciu vyúčtovania preddavkov v programe MEMO. Budeme diskutovať aj o nových námetoch pre programy HYPO a MEMO.

13:00 – 13:45

5 výstupov, ktoré vám zaručene uľahčia prácu
Marcel Barčík, konzultant programu CENKROS 4

Vstúpte do sveta šikovných zostáv. Pomôžte si prehľadom Excel komplet – jednoduchý, prehľadný a vždy prevzorcovaný. Aj cenová ponuka je vašou vizitkou. Ukážeme vám, ako vytvoriť cenovú ponuku, ktorá očarí a predá. Ako exportovať ceny do pôvodného zadania bez zbytočného zdržovania, ako získať prehľad o čerpaní za celú stavbu na jednom mieste, či šikovný dopyt materiálov na stavbu.

14:00 – 14:45

Novinky a zaujímavosti pripravovanej cenovej úrovne CENEKON 2020/II
Richard Miške, gestor pre cenníky

Nazrite s nami do novej cenovej úrovne 2020/II a spoznajte novinky a zaujímavosti, ktoré so sebou prinesie. Smerná databáza CENEKON – položky bez komerčných popisov, nové položky prác a materiálov v cenovej úrovni 2020/II a iné zaujímavosti zo sveta cenotvorby – to je ukážka toho, o čom budeme hovoriť v našom školení.

09:00 – 09:45

Objavte KROSbuild a zlepšite online spoluprácu na projektoch
Michal Mrmus, konzultant programu CENKROS 4

Svet podnikania sa presúva do online priestoru. Poďte sa s nami pozrieť na to, ako udržať krok s konkurenciou aj v digitálnom stavebníctve. Ako získať šikovné cloudové úložisko, s ktorým máte prístup k výkresom aj priamo z mobilu. Bez toho, aby ste si zahltili mailovú schránku. Predstavíme vám miesto určené pre efektívnu komunikáciu a online spoluprácu nielen pre stavbárov ale aj medzi projektantmi, rozpočtármi, investormi aj zhotoviteľmi.

10:00 – 10:45

Novinky zo sveta BIM oceňovania
Adam Pribela, analytik programu CENKROS 4

Ako sa dá prepojiť BIM model s programom CENKROS 4? Jednoducho. Vďaka tomuto spojeniu získate veľa užitočných funkcií – odoslanie materiálu z BIM modelu priamo do rozpočtu, automatické zostavenie podrobných výkazov výmer z BIM modelu, či samotné ocenenie modelu v programe CENKROS 4. Pridajte sa k nám a pozrite sa, ako na to. Povieme vám aj o možnosti porovnania dvoch verzií BIM modelu.

Prihláste sa na festival

Stačí sa prihlásiť raz a môžete si užiť program, ktorý ponúka ktorýkoľvek stage.

Váš e-mail:

Meno a priezvisko:

Názov firmy:

Telefón:

Ste náš zákazník?

        

 

KROS a. s. spracúva Vaše osobné údaje za účelom vybavenia Vašej požiadavky a v rozsahu, ktorý je nevyhnutný pre riešenie požiadavky. Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmi po dobu platnosti požiadavky a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Viac o ochrane osobných údajov.

KROS
O nás
Blog
Kontakty