E-book: Som OLYMP Profesionál

i

Počet strán

63

Zverejnenie

Október 2017

Cena

7 € (8,40 € s DPH)

Autor

Ing. Soňa Zimenová

Či už ste začiatočník, alebo pokročilý mzdár, aj Vám prácu uľahčí Olymp Profesionál. Príručka popisuje viac než 20 oblastí programu s množstvom jedinečných funkcií, ktoré šetria Váš čas. Dozviete sa, ako hromadne zmeniť údaje viacerým zamestnancom naraz, či už v Personalistike, alebo vo vygenerovaných mzdách. Pri prepočte exekúcie, či odpočítateľnej položky na zdravotné poistenie, Vám zas pomôže Infopanel na výpočet. Pripomienkovač Vám pripomenie dôležité povinnosti a dátumy. A to nie je všetko. S príručkou spoznáte aj ďalšie užitočné funkcie, vďaka ktorým budete pracovať ešte pohodlnejšie.

Obsah e-booku

Personalistika

Zadanie nového pracovného pomeru, či zmeny pracovnej zmluvy viacerým zamestnancom naraz, už nebude trvať hodiny, zvládnete to pár klikmi. Dôležité termíny a povinnosti už nemusíte držať v hlave, stačí si pridať pripomienku a program Vás na tieto udalosti upozorní. Na jednom mieste máte komplexnú evidenciu a kalkuláciu školení Vašich zamestnancov, vďaka ktorej rýchlo zistíte, ktoré školenia už absolvovali, alebo ktorých zamestnancov je potrebné ešte preškoliť.

 

Výpočet miezd

Chcete, aby zamestnanci rozumeli svojej výplatnej páske? Stačí použiť vlastné názvy zložiek mzdy  v slovenskom, alebo v cudzom jazyku. Aj vo výpočte miezd pridáte viacerým zamestnancom naraz čerpanie dovolenky, rôzne zložky mzdy, či zrážky. Máte stôl polepený lístočkami s poznámkami na čo nezabudnúť? Lístočky budú minulosťou. Všetko si zapíšete priamo do Poznámky k výplate a navyše si výplatu farebne odlíšte podľa toho, či je rozpracovaná, alebo dokončená.

 

Dokumenty

Požiadal Vás šéf o zostavu a žiaden z existujúcich dokumentov Vám nevyhovuje?

Už nemusíte prácne spájať údaje z viacerých dokumentov do jedného, vybrané dokumenty si upravíte  podľa Vašich potrieb. Navyše si vytvoríte export Vami vybraných údajov priamo do Excelu, pričom ešte pred exportom si môžete zvoliť vlastné poradie položiek. Okrem toho máte k dispozícii väčšie množstvo zostáv, z ktorého si môžete vyberať.

 

Iné

S Plánom dovolenky rýchlo získate prehľad nad plánovaním dovolenky Vašich zamestnancov. Vďaka Pripomienkovaču nezabudnete na dôležité udalosti. Ak s programom pracujete viacerí, každý z Vás má vlastné prihlasovacie údaje. Navyše nastavíte prístupové práva pre každého užívateľa zvlášť, či už len na spracovanie personálnych údajov, alebo práva pre spracovanie konkrétnych stredísk.

KROS
Copy link