KUFIO: Spracovanie účtovníctva a miezd

S dokladmi už behať nemusíte

Jednoducho ich zašlete elektronicky.

Odborné rady ľudskou rečou

Spoľahnite sa na poradenstvo k účtovníctvu a mzdám.

Byrokraciu nechajte na nás

S úradmi to radi vybavíme.

25 rokov na trhu

7 zákazníckych centier

Spoľahlivá podpora

95 000 spokojných zákazníkov

Čo KUFIO dokáže?

Postaráme sa o vašu agendu jednoduchého aj podvojného účtovníctva, mzdy a personalistiku, vždy podľa platnej legislatívy. Ušetríme vám množstvo času a nákladov, ktoré môžete venovať rozvoju vášho biznisu. Ochrana a bezpečnosť údajov je pre nás samozrejmosťou.

Vedenie účtovníctva

Nechajte to na nás. Zabezpečíme pre vás všetko od vedenia účtovného aj peňažného denníka, hlavnej knihy, pokladničnej knihy, spracovanie bankových výpisov až po evidenciu majetku a DPH.

Spracovanie miezd

Podľa podkladov vypočítame mzdy, dane a odvody. Vytvoríme výplatné pásky a podklady k platbám. Priebežne vykonáme odhlášky a prihlášky zamestnancov a na konci roka zúčtovanie dane.

Podanie daňového priznania

Postaráme sa o vypracovanie a podanie priznania k DPH, ale aj súhrnného výkazu a kontrolného výkazu, priznania k dani z motorových vozidiel a príjmov FO a PO vrátane poznámok.

Asistencia pri kontrolách

Poskytneme vám pomoc a asistenciu pri kontrolách z finančnej správy alebo poisťovní.

Prehľady o firme

Kdekoľvek a kedykoľvek vidíte, ako sa vašej firme darí v tržbách, zisku alebo aká vám vychádza DPH. Rýchlo si pozriete najpredávanejšie produkty alebo aj zoznam neplatičov.

Fakturácia online

Faktúry pohodlne vystavíte na PC alebo z mobilu. Vytvoríte si objednávky, cenové ponuky, pravidelné faktúry, či dodacie listy.

Prečo KUFIO?

Poradenstvo a zodpovednosť

Preberieme zodpovednosť za správnosť účtovníctva a miezd.

Zber dokladov

Po doklady si prídeme k vám (platí pre Žilinu a okolie) alebo nám ich odošlete poštou/kuriérom. Ešte výhodnejšie je odoslať doklady elektronicky a získate navyše zľavu.

Viete, za čo platíte

Všetky dôležité mesačné aj koncoročné agendy máte v cene.

Ochrana a bezpečnosť

Všetky údaje sú maximálne chránené a zabezpečené.

Cenník

V cene sú zahrnuté ročné daňové priznania a závierka (žiadne poplatky navyše).
Ceny platia pre rok 2019, sú bez DPH a je uplatnená zľava za elektronickú komunikáciu – faktúry vystavované v aplikácii, elektronické bankové výpisy, naskenované bločky a došlé faktúry. Ceny, ktoré nezohľadňujú zľavu za elektronickú komunikáciu sú uvedené v kompletnom cenníku.

Do počtu dokladov sa počítajú: odoslané a došlé faktúry, položky na bankovom výpise a pokladničné doklady.

Prijímame nových klientov. Akcia: získajte 100 € na KUFIO.

Uvažujete nad KUFIOM?

Prejsť na KUFIO je jednoduché. Presvedčte sa sami.

Spoločne si prejdeme vaše očakávania.

Získate prístup do našich online systémov.

Prevezmeme si vaše doklady a začneme.

Novinky z blogu KUFIO

Účtovné služby čaká výrazná zmena

Viaceré odvetvia našej ekonomiky začali výraznejšie inovovať a zavádzať moderné prvky do svojho fungovania. Ako je na tom odvetvie spracovania účtovníctva?Možnosti sú aj tu rozsiahle. Spomeňme napríklad vyťažovanie papierových dokumentov do elektronickej...

Nerozumiete po účtovnícky?

Nedržíte v hlave, že účet 343 je DPH? Že 25. deň v mesiaci je konečný termín na odovzdanie daňového priznania k DPH? S nami nepotrebujete byť expertami na zákony a účtovnú súvahu a môžete sa sústrediť na gro svojej práce. Odborné rady ľudskou rečouU nás v KUFIU sa...

Účtovníctvo na diaľku?

Pri spracovaní účtovníctva a miezd si až doteraz ľudia nevedeli predstaviť, že by svojho účtovníka nemali nablízku, aby sa s ním mohli kedykoľvek stretnúť. Avšak vymoženosti moderného sveta sa dostávajú aj do tohto obchodného vzťahu. Dnes si človek premyslí, či strávi...

Nie je cena ako cena. KUFIO šlo s kožou na trh

Pýtate sa, za čo platíte svojej účtovníčke? Veď to predsa nie je žiadna veda. Jednoducho jej donesiete doklady, ona ich len nahodí do programu, a ten to už v podstate zaúčtuje sám. Jednoduché. Má dať, dal. Hotovo. Takto sa na to pozerá mnoho majiteľov firiem. Dovoľte...

Referencie

Ako zákazníci hodnotia KUFIO?

Účtovníctvo za pár minút. Rýchlo, jednoducho, prehľadne. Už žiadne nosenie papierov, komplet elektronické vedenie cez prehľadný program - ikros.sk. Oceňujem aj vysoko odborné poradenstvo. KUFIO s iKROSOM mi zjednodušilo podnikanie. Ďakujem.
Infinity Studio, s.r.o., Ing. Tomáš Stanko  
Infinity Studio, s.r.o., Ing. Tomáš Stanko
Po pozitívnych skúsenostiach s iKrosom na tvorbu faktúr a stretnutí s účtovníčkou som sa rozhodol pre KUFIO. Viac si nemusím robiť starosti s odosielaním výkazov a zároveň mám garanciu správnosti účtovníctva.
Zanshin s. r. o., Tomáš Solík 
Zanshin s. r. o., Tomáš Solík
Vďaka službe KUFIO som zistil, ako sa dá viesť účtovníctvo moderne. Nie je to len o nosení dokladov, ale je to skutočné poradenstvo. Služba, ktorá naozaj slúži svojmu klientovi.
NEKO TRADE, s. r. o., Miroslav Nekoranec  
NEKO TRADE, s. r. o., Miroslav Nekoranec

Kontakt

tel.: 041/707 19 00, 0908 998 361

pondelok až piatok. od 8:00 do 15:30

Email: kufio@kros.sk

KROS
Share via