KROS logo
Novinky MEMO 01/2016 MEMO


Pripravujeme novú verziu MEMO 5.00

Vážení používatelia programu MEMO,

radi by sme Vás informovali o pripravovanej verzii MEMO 5.00. Vybrali sme pre Vás najzaujímavejšie novinky, kvôli ktorým sa oplatí program aktualizovať.

 

Čo bude nové vo verzii MEMO 5.00? 

Tlač a export Knihy jázd.

Chýbala Vám možnosť tlače knihy jázd? V novej verzii budete môcť knihu jázd nielen vytlačiť, ale ju aj exportovať do programu Excel a ďalej s ňou pracovať. 

 

Tlač a export Zoznamov znaleckých úkonov a Zoznamu zadávateľov.

Okrem Knihy jázd budete môcť vytlačiť a exportovať aj Zoznamy znaleckých úkonov a Zoznam zadávateľov. Tlač a export môže vykonať aj po jednotlivých skupinách úkonov (nedokončené, nevyúčtované, nezaplatené a vysporiadané).

 

Zadanie jednorazovej zľavy aj v percentách. 

Zľavu na znalecký úkon, ktorú poskytujete, môžete teraz zadávateľovi ukázať aj v percentách. Využite na to novú funkciu Zadanie jednorazovej zľavy v percentách

 

Nová adresa pre štátny orgán. 

V adrese pre štátny orgán sme pridali viac riadkov, aby bolo možné zadať aj informácie ako sekcia, odbor, oddelenie a podobne. 

 

Číslo účtu v tvare IBAN (od verzie 4.00). 

Od 30.1. 2016 je povinné zadávanie čísla účtu v tvare IBAN. V programe MEMO nájdete túto možnosť už od februára 2014, kedy začalo prechodné obdobie. Program automaticky prepočíta IBAN na základe zadaného bankového účtu a naopak. Vo výstupe vyúčtovania je už po novom zobrazený údaj IBAN.

Okrem týchto noviniek sa môžete v novej verzii tešiť na množstvo ďalších vylepšení.

 

Ako získate novú verziu?

  • Ide o tzv. "veľký" upgrade. Všetkým používateľom zašleme predfaktúru poštou dňa 22. 2. 2016 (nemusíte nás žiadať o jej vyhotovenie).
  • Verzia bude vydaná 22. 2. 2016 a vtedy začne aj jej expedícia na CD. 

 
Vladimíra Balvínová


Ing. Vladimíra Balvínová
vedúca odd. znaleckých programov

KROS a. s.
ekonomický a stavebný softvér
A. Rudnaya 21, 010 01 ŽilinaKontakt
 
 
  

 
tel.: 041/707 10 12
e-mail:
internet: www.kros.sk