Menu

Všetky mzdové tlačivá jednoducho vyplníte v programe OLYMP

Hľadáte aktuálne mzdové tlačivá? Nájdete ich v programe OLYMP

i

Viac ako 250 mzdových tlačív

V OLYMPE nájdete všetky dôležité tlačivá a výkazy pre úrady, banky a poisťovne. Sú prehľadne zoskupené do kategórií s možnosťou vyhľadávania podľa názvu.

Elektronické výkazy

Výkazy pre Sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne a Daňový úrad podáte bez problémov elektronicky. Pred odoslaním si údaje skontrolujete cez náhľad.

Odosielanie výkazov do Dôvery

Elektronické služby zdravotnej poisťovne Dôvera umožňujú zasielanie hromadných oznámení a mesačných výkazov priamo z programu.

l

Editor tlačových zostáv

Vyskúšajte nový nástroj na úpravu dokumentov a vytvorte si vlastné prehľady personálnych alebo mzdových údajov, výplatnú pásku či pracovnú zmluvu.

Štatistiky jednoducho

Nebaví vás zisťovať údaje pre štatistické výkazy? Štatistické tlačivá a podklady v OLYMPE vám značne uľahčia prácu. Tlačivá sú navyše editovateľné.

Skupiny zostáv

Tlačíte pravidelne rovnaké zostavy? Uľahčíte si prácu vytvorením skupiny zostáv a vytlačte všetky tlačivá naraz.

Mzdové tlačivá v programe OLYMP

Pre mzdárov, personalistov, manažérov a účtovné firmy. Počítajte výplaty v programe, ktorý za vás sleduje novinky v zákonoch a vyplní viac ako 200 mzdových dokumentov.

Vyskúšajte zadarmoCenník

Chcem sa poďakovať za pomoc aj s otázkami legislatívy, zákonov, veeeľká pomoc, častokrát lepšie odpovede ako na samotných call centrách soc., zdravotných poisťovní a zrozumiteľne vysvetlené. Ušetrili ste mi veľa času 🙂 Vďaka.
EUROFOOD, s.r.o., Andrea Kovaličová 
EUROFOOD, s.r.o., Andrea Kovaličová
Oceňujem profesionalitu a ochotu pomáhať, zatiaľ OLYMP nesklamal a je 100% pomocníkom v legislatívnej mzdovej džungli.
Bilfinger HSG Facility management s.r.o., Ing. Jiří Wieczorek 
Bilfinger HSG Facility management s.r.o., Ing. Jiří Wieczorek
Vo svojej profesijnej praxi som využívala 3 programy, ale OLYMP je najlepší, páči sa mi rýchla reakcia na zmeny v legislatíve a následné zapracovanie do programu. Chválim aj veľmi dobre vyškolený personál na HOTLINE.
Naturprodukt, s.r.o. Ivanka pri Dunaji, Treplánová Beata 
Naturprodukt, s.r.o. Ivanka pri Dunaji, Treplánová Beata
Flexibilita, aktuálnosť, dôvera – to vystihuje váš program. Za 15 rokov som nemala zlú skúsenosť. Keď som prechádzala do inej firmy, vaše programy šli so mnou, nový šéf to bral ako samozrejmosť. Cením si aktuálnosť podľa legislatívy – úžasné.
ELPAS, s.r.o., Viera Svrčková 
ELPAS, s.r.o., Viera Svrčková
KROS
Copy link