Menu
  1. OLYMP
  2. Exporty do inštitúcií

Exporty do inštitúcii v OLYMPE

Elektronická komunikácia s úradmi dnes nie je žiadnou novinkou. S Programom OLYMPOM vám to pôjde ako po masle. Všetky zákonom stanovené výkazy a oznámenia pre inštitúcie, prevodné príkazy pre banky ako aj výstupy do jednoduchého a podvojného účtovníctva ľahko vytvoríte pomocou Exportu.

Vyskúšajte zadarmoCenník

Sociálna a zdravotné poisťovne

Údaje pre vyplnenie prihlášok a odhlášok do SP a ZP zadáte len na jednom mieste a program na výpočet mzdy OLYMP s nimi pracuje ďalej. Údaje z výplat zasa použijete na vyplnenie mesačných výkazov a oznámení o zamestnancoch do inštitúcií.

Daňový úrad

Mzdový softvér OLYMP myslí aj na daňový úrad. Mesačný prehľad a Ročné hlásenie o zamestnancoch si môžete pred odoslaním prezerať v aplikácií e-Dane a následne aj elektronicky odoslať.

Štatistiky

Aj vašu firmu si vybrala Trexima na štatistické zisťovanie? Pomocnú ruku pri vypĺňaní tlačív podá OLYMP. Export vytvorí zo zadaných informácií a vy ho len pohodlne odošlete.

Účtovníctvo

Mzdy tvoria významnú časť firemných nákladov. Uľahčite si účtovanie a importujte vytvorené mzdy do OMEGYALFY plus.

Program OLYMP vám okrem výpočtu miezd pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám tak každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšajte zadarmoCenník

KROS
O nás
Blog
Kontakty