Menu
  1. OLYMP
  2. Firmy a inštalácie

Firmy a inštalácie

Či už ste účtovná firma alebo robíte mzdy len pre seba, v OLYMPE nájdete to správne riešenie. Výhodou programu je, že ho kupujete na počet zamestnancov, nie na počet firiem, ktorým spracúvate mzdy. Pre každú firmu si môžete nastaviť vlastné prístupové meno a heslo. Počet inštalácií závisí od zostavy, ktorú si vyberiete. Poďte sa s nimi zoznámiť.

Vyskúšajte zadarmoCenník

Zostava BASIC

V zostave zastrešíte kompletnú mzdovú agendu. Ideálna je pre firmy, kde má mzdy pod palcom jeden používateľ. S touto zostavou môžete OLYMP nainštalovať na 2 počítače, pričom jeden počítač je hlavný a robíte na ňom všetko. Druhý počítač slúži len na prezeranie údajov. Môžete na ňom využívať všetky funkcie (exporty, opravy, pridávanie nových zamestnancov), okrem výpočtu výplat.

Zostava BIZNIS

Obsahuje všetko, čo ako špičkový mzdár potrebujete. Nájdete v nej aj užitočné funkcie ako Pripomienkovač, Plán dovoleniek, Hromadné funkcie či Infopanel k výpočtu exekúcií. Navyše, v zostave BIZNIS môžete OLYMP nainštalovať na viacero počítačov, s ktorými plnohodnotne spracujete mzdy. V jednej databáze môžete pracovať až traja naraz.

Zostava PROFI

Ak robíte mzdy externe a máte túto činnosť zapísanú v predmete podnikania, je zostava PROFI pre vás tým pravým orechovým. Dostupná je od 50 výplat a rovnako ako zostava BIZNIS vás poteší množstvom šikovných funkcií, s ktorými zvládnete mzdovú agendu svojich zákazníkov na pár klikov. V OLYMPE môžete pracovať viacerí súčasne, všetky počítače, na ktorých je nainštalovaný, musia byť zosieťované.

Program OLYMP vám okrem výpočtu miezd pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám tak každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšajte zadarmoCenník

KROS
O nás
Blog
Kontakty