Menu
  1. OLYMP
  2. Hromadné a ďalšie funkcie

Hromadné a ďalšie funkcie mzdového softvéru

Nestrácajte čas nekonečným klikaním pri zadávaní či úpravách údajov. Pracujte efektívnejšie s hromadnými funkciami a vykonajte všetky zmeny naraz. Spoznajte aj ďalšie šikovné funkcie, ktoré mzdárom i personalistom uľahčujú prácu a šetria čas.

Vyskúšajte zadarmoCenník

Športoví odborníci a profesionálni športovci

Plnohodnotné riešenie pre športového odborníka a športovca. Rýchlo zaevidujete pracovný vzťah pre profesionálnych športovcov, ale aj trénerov, inštruktorov športu, dopingových komisárov, či funkcionárov a kontrolórov. Zamestnanca prihlásite do Sociálnej a zdravotnej poisťovne vždy pod správnym kódom. Jednoducho si označíte a vyfiltrujete zamestnancov podľa typu pracovného vzťahu. 

Hromadné funkcie v Personalistike

Pridávajte, zmeňte alebo ukončite platnosť zložky mzdy alebo zrážky viacerým zamestnancom súčasne. Bez problémov priradíte aj stredisko zamestnancovi, či vytvoríte zmenu v pracovných zmluvách viacerým naraz.

Hromadné funkcie vo výpočte miezd

Podobne ako v Personalistike pridajte, upravte alebo ukončite platnosť zložky mzdy či zrážky alebo pridajte dovolenku viacerým zamestnancom súčasne.

Vlastné zložky mzdy

Názov zložky mzdy zamestnancom nič nehovorí a oni nevedia, čo sa za nimi skrýva? S možnosťou vytvoriť si vlastnú zložku mzdy je to minulosť.

Zmenári

Téma, pri ktorej sa zapotí i skúsený mzdár. V OLYMPE je však tvorba zmenových kalendárov hračka. Nastavíte len referenčné obdobie a o ostatné sa postará program za vás.

Program OLYMP vám okrem výpočtu miezd pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám tak každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšajte zadarmoCenník

KROS
O nás
Blog
Kontakty