KROS logo
Olymp spravodaj 10/2017 OLYMP


Vyberte si z našej ponuky PC školení!

Chcete hravo zvládnuť mzdové účtovníctvo? Máme pre Vás rýchly a efektívny spôsob vzdelávania. Ponúkame Vám školenia s individuálnym prístupom. Prednášanú tému si navyše vyskúšate priamo na počítači. Pozrite si témy a termíny PC školení, ktoré sme pre Vás pripravili:

poriadok-vo-vsetkom.png

Personalistika pre začiatočníkov

Naučíme Vás, ako v programe  využívať všetky možnosti personalistiky, aby ste si zabezpečili nielen legislatívne správny, ale zároveň aj jednoduchý výpočet miezd.

balik podpory ikona

Zmenoví pracovníci

Na praktických príkladoch Vám priblížime všetky správne nastavenia zmenového pracovníka. Naučíme Vás vytvárať zmenové kalendáre s prihliadnutím na dodržanie legislatívy súvisiacej so zmenovým režimom.

balik podpory ikona

Rozúčtovanie miezd do PÚ, tlač a exporty

Správnym nastavením syntetických a analytických účtov ušetríte Vás čas! Naučíme Vás, ako nastaviť účty tak, aby bol export do účtovníctva hračkou.

balik podpory ikona

Prehľad o dani, Ročné hlásenie, ELDP 

Ukážeme Vám všetky nastavenia programu, ktoré správnosť vypĺňania údajov na výkazy ovplyvňujú. Súčasťou školenia budú aj rôzne tipy na kontrolu týchto údajov. 

 

Náš tip: S Balíkmi podpory ŠTANDARD alebo PRÉMIUM školenia môžete získať zadarmo. Vaše výhody si môžete uplatniť cez Zónu pre klienta

 
Martina Tichá


Martina Tichá
zástupkyňa vedúcej odd. podpory OLYMP

KROS a.s.,
ekonomický a stavebný softvér
A. Rudnaya 21, 010 01 ŽilinaKontakt
 
 
  

 
tel.: 041/707 10 41
e-mail:
internet: www.kros.sk