KROS logo
Olymp spravodaj 24/2016 OLYMP


Nová verzia 16.50

Vážený používateľ,

nová verzia 16.50 je k dispozícii. Privíta Vás v novom dizajne a poteší zapracovaním množstva vylepšení a užitočných funkcií, o ktorých ste, prostredníctvom dotazníka, rozhodli Vy - naši zákazníci.

Vylepšený dizajn menu

Aby sa Vám opäť pracovalo o niečo jednoduchšie, kompletne sme prepracovali menu programu.

 Pozrite si pomôcku - porovnanie pôvodného menu a nového menu tu.

Nové funkcie, ktoré ste vybrali v dotazníku

Kalkulačka na informatívny  prepočet dovolenky zamestnanca

  • zadajte údaje a rýchlo zistíte informatívny nárok na dovolenku za zvolené obdobie.

Náhľady v exportoch

  • pri exportoch do Sociálnej a zdravotnej poisťovne, exporte ELDP a exporte mesačného prehľadu a ročného hlásenia na DÚ sme doplnili nové možnosti zobrazenia.

Dokumenty

  • doplnili sme nový dokument Potvrdenie o dobe práceneschopnosti a poberaní náhrady príjmu pri PN, 
  • pri tlači dokumentu Vyhlásenie na zdanenie príjmov pribudla na karte Nastavenia dokumentu voľba Vyplniť údaje  o  vyživovaných deťoch.

Identifikácia platby pre daňový úrad

  • v bankových účtoch (Organizácia - Bankové účty) pri druhu účtu "daňový úrad - preddavok" pribudlo políčko Daňový úrad pre zadanie príslušného krajského mesta, pričom do názvu si môžete zadať vlastný názov účtu pre lepšiu identifikáciu platby.

Veľa ďalších noviniek aj od nás

Nenechali sme to iba na Vás, v novej verzii nájdete aj mnoho ďalších vylepšení. O generovaní PP na strediská, stave výplat, alebo o rozpise platieb DDS - IBAN sa dozviete viac v obsiahlejšej aktualite. 

Publikácia Praktický sprievodca mzdami

Aktualizovali sme vydanie elektronickej publikácie. Nájdete v nej veľa praktických príkladov, info o legislatíve 2016 a nastavenia OLYMP-u pre správny výpočet miezd.

Publikáciu aktualizovanú v novej verzii programu teraz získate so zľavou 30 % - len za 21 € s DPH (bežná cena je 30 € s DPH).

Ako využiť akciovú ponuku a získať novú verziu? 

Uhraďte farebnú predfaktúru, ktorú sme Vám 15.6.2016 zaslali a získate novú verziu na DVD a elektronickú publikáciu mailom. Všetky predfaktúry pohodlne a rýchlo uhradíte cez Zónu pre klienta. 

Ak máte platný Balík podpory, verziu si stiahnete priamo z programu Olymp cez menu Olymp - Over/Stiahni verziu z internetu, alebo z našej internetovej stránky.