KROS logo
Príďte na Dni otvorených dverí OLYMP


Školenia a konzultácie zadarmo

Vážený používateľ,

navštívte bezplatné školenia na zaujímavé témy k mzdovej problematike a programu OLYMP.

Dni otvorených dverí KROS 2016

Odporúčame Vám tieto školenia:

Často kladené otázky a situácie na HOTLINE

Predvedieme Vám, ako zaevidujete zamestnancovi súbežný pracovný pomer, či urobíte automatický prenos odpracovaných dní do výplaty dohodára. Taktiež si povieme, aké sú nové možnosti vytvorenia ELDP a ako zadať skrátený úväzok. 

 

prihlásiť malé

Dovolenka - nárok (doba určitá, zmena úväzku), preplatenie

Povieme si o nároku na dovolenku podľa ZP a vplyve zmeny úväzku a doby určitej na dovolenkový nárok. Vysvetlíme si, kedy dochádza ku kráteniu dovolenky. Ukážeme si, ako preplatiť dovolenku pri ukončení PP.

 

prihlásiť malé

MD, RD - evidencia v programe, oznamovacie povinnosti, muž na RD

Na príkladoch z praxe Vám predvedieme, ako evidovať materskú/rodičovskú dovolenku a poberanie dávok počas MD a RD. Dozviete sa tiež, aké sú oznamovacie povinnosti.

 

prihlásiť malé

Ďalšie školenia:

Veľa užitočných informácií o mzdovej problematike sa dozviete aj na školení Minimálna mzda a doplatok do minimálnej mzdy (kedy vznikajú centové rozdiely) a školení DBPŠ - evidencia, RLFO pri prekročení/poklese príjmu.

 

Individuálne konzultácie s lektorom na PC

Zarezervujte si individuálnu konzultáciu a lektor sa bude venovať iba Vám a Vašim konkrétnym otázkam.

prihlásiť malé

 

Viac informácií na www.kros.sk/dod 

Tešíme sa na stretnutie s Vami. TIP: Okrem klasických školení môžete navštíviť aj školenia pre majiteľov firiem a manažérov na tému efektívneho riadenia nákupu a predaja a školenia pre účtovnícke firmy plné praktických tipov pre rýchlejšie spracovanie účtovníctva a miezd.