KROS logo
Pripravujeme v novej verzii - 2. časť OLYMP


Vo verzii 17.50 Vás ďalej čaká...

Minulý rok ste si mohli navrhnúť v dotazníku nové funkcie Olympu, ktoré by Vás potešili pri práci. Najviac z Vás žiadalo:

Kalkulačka príspevkov na stravné lístky

Ďalšia kalkulačka rozširuje rodinu pomocníkov pri Vašej práci a pridáva sa k Mzdovej, Dovolenkovej a bežnej kalkulačke. Táto Vám pomôže stanoviť optimálnu výšku príspevku zamestnávateľa na stravné lístky.

 

balik podpory ikona

Evidencia období poberania daňového bonusu

Čoraz častejšie nie je obdobie poberania DB súvislé, napr. z dôvodu prerušenia štúdia, striedavého uplatňovania DB medzi rodičmi a pod. Od novej verzie Vás už tieto situácie neprekvapia, keďže v evidencii poberania DB už budete môcť zadať viacero období.

 

Počet zamestnancov k určitému dátumu

Novým dokumentom rýchlo zistíte, koľko zamestnancov pracovalo v pracovnom pomere k Vami zvolenému dátumu. Využijete to napríklad pre potreby Vašich štatistík.

 

poriadok-vo-vsetkom.png

Vylepšenie pri zmene dohodnutej mzdy

Stane sa aj Vám, že pri pridaní zmeny pracovnej zmluvy s novou dohodnutou tarifou zabudnete pridať aj novú zložku mzdy? Od novej verzie Vás na to upozorní program. 

 

Exekúcie – automatické ukončenie pri splatení

Privítate, ak Vás program upozorní, že sa vo výplate zráža posledná čiastka exekúcie a zrážka tak bude splatená? Aj táto situácia je v novej verzii programu vyriešená.

 

  

Budúci týždeň sa môžete tešiť na predstavenie poslednej časti najzaujímavejších noviniek.