KROS logo
Verzia 18.10 OLYMP


Ročné zúčtovanie dane 2017

Aktualizujte si program na novú verziu 18.10. Nájdete v nej aj tieto novinky:  

Odpočítateľná položka na ZP

Od januára sa uplatňuje odpočítateľná položka na zdravotné poistenie len na vymeriavací základ zamestnanca. Premýšľate, ako nastaviť uplatňovanie odpočítateľnej položky po novom? Nový výpočet program uplatní automaticky, vy nemusíte robiť žiadne úpravy.

Ročné zúčtovanie dane 2017

Požiadali Vás zamestnanci o vykonanie ročného zúčtovania dane za predošlý rok? Vo verzii nájdete aktuálne výpočty a tlačivá, ktoré Vám pomôžu splniť povinnosti spojené so zúčtovaním dane.

Nové tlačivá

Zapracovali sme tlačivá pre rok 2018 ako Vyhlásenie na zdanenie príjmov fyzických osôb, Potvrdenie o zdaniteľnej mzde a iné. Ročné hlásenie s mesačnými prehľadmi rýchlo skontrolujete pomocou nového tlačiva Rekapitulácia prehľadov o zrazených preddavkoch na daň.

Prenos dovolenky - oprava
Vo verzii sme opravili nesprávne prenášanie zostatku predošlej dovolenky do roku 2018. Odporúčame Vám v januári 2018 spustiť prepočet dovolenky cez Mzdové funkcie - Prepočet dovolenky, voľba S prenosom zostatku z predošlého roku.

Verziu si stiahnete v rámci platného Balíka podpory v programe cez voľbu O programe - Over/Stiahni verziu z internetu. Ak nemáte platný Balík podpory, obnovíte si ho v Zóne pre klienta.

ZPK - modré

 

Informácie o ďalších novinkách verzie nájdete na našej stránke.
Iveta Hronská


Ing. Lívia Záthurecká
vedúca odd. podpory programu OLYMP

KROS a. s.
ekonomický a stavebný softvér
A. Rudnaya 21, 010 01 ŽilinaKontakt
 
 
  

 
tel.: 041/707 10 41
e-mail:
internet: www.kros.sk


Uľahčite si spracovanie ročného zúčtovania dane s príručkou Ročné zúčtovanie dane za rok 2017.