logo omega bez podnadpisu

OMEGA podvojné účtovníctvo spoľahlivo, prehľadne a bez starostí

Skvelý softvér nielen na spracovanie podvojného účtovníctva!

 • Pohodlné spracovanie účtovníctva, fakturácie, DPH, skladu a maloobchodného predaja,
 • vždy aktuálna legislatíva načas zapracovaná do programu
 • pokročilé funkcie a kontroly vám umožnia účtovať rýchlejšie, presnejšie a bez zbytočných chýb,
 • už 2x ocenený medailou Slovak Gold ako jediný účtovný softvér v SR.

Vyplňte, prosím, všetky polia formulára:

OMEGA – podvojné účtovníctvo

Program OMEGA podvojné účtovníctvo je ideálne riešenie pre efektívne vedenie účtovnej agendy vo vašej firme. V programe s prehľadom zvládnete spracovať všetky dôležité evidencie - DPH, daňové priznania, skladové hospodárstvo, fakturáciu, maloobchod a predaj cez registračné pokladnice, evidenciu dlhodobého a krátkodobého majetku, cestovné príkazy, jazdy a ďalšie. Nemusíte sa obávať ani legislatívnych noviniek - zmeny v legislatíve sú do programu vždy načas zapracované.  

Prácu v programe zjednodušujú a uľahčujú skvelé funkcie ako automatické zaúčtovanie a predkontácie, vďaka ktorým pracujete rýchlejšie a bez zbytočných chýb. Program je prehľadný,  jednoducho sa ovláda a používateľom poskytuje dostatočné pohodlie pre rýchle a presné spracovanie účtovníctva. 

Pre vedenie podvojného účtovníctva nepotrebujete náročný a zložitý systém. Program OMEGA si zostavíte presne tak, ako potrebujete vo vašej firme. V OMEGE používate iba tie moduly, ktoré potrebujete.

 • Ste malá firma? Vyberte si len účtovníctvo alebo základné moduly, ktoré môžete v budúcnosti ľahko rozšíriť.
 • Máte len sklad? Vyberte si iba modul Skladové hospodárstvo.
 • Potrebujete spracovať daňové priznanie? Vyberte si iba modul Daňové priznanie PO

 

iKONEKT – prepojenie účtovníctva s iKROSOM

Nosia vám faktúry neskoro a s chybami? Potrebujete rýchly prehľad o firme? So službou iKONEKT – prepojenie účtovníctva s iKROSOM faktúry vystavíte priamo na stretnutí, vytvoríte podklady pre plánovanie a ušetríte desiatky minút denne.

 

 

Viac info

OMEGU odporúča 95 % jej používateľov

Pozrite sa výsledky prieskumu spokojnosti používateľov s programom a podporou. Vyskúšajte OMEGU zadarmo a pridajte sa k naším spokojným používateľom.

 

Prieskum spokojnosti používateľov OMEGA - podvojné účtovníctvo

10 dôvodov, prečo spracovať podvojné účtovníctvo v programe OMEGA:

 1. Aktuálna legislatíva - všetky legislatívne novinky nájdete vždy načas zapracované v programe.
 2. Maximálne uľahčenie práce - vďaka automatickému účtovaniu a predkontáciám pracujete rýchlejšie, efektívnejšie a bez zbytočných chýb.
 3. Prispôsobte si OMEGU podľa seba - nemusíte kupovať robustný systém, využívajte iba tie moduly, ktoré naozaj potrebujete a ušetríte.
 4. Prepojenie evidencií - všetky evidencie a číselníky sú navzájom prepojené (sklad, fakturácia, cenník služieb s účtovníctvom).
 5. Široké možnosti spätných opráv- všetky zápisy môžete spätne upravovať, opravovať už zaúčtované údaje alebo údaje po uzávierke.
 6. DPH spracujete automaticky - výkaz DPH v programe spracujete automaticky.
 7. Pohodlné uzávierky a prechod do nového roka - uzávierka a prechod roka je v programe maximálne zjednodušený a je možné ho robiť opakovane.
 8. Skvelý maloobchod - vylepšený predaj cez registračné pokladnice alebo fiskálne moduly s kopou skvelých funkcií uľahčí váš predaj.
 9. Profesionálne tlačové zostavy - jednoduchá tlač a export výstupných zostáv.
 10. Vynikajúca podpora používateľov - užite si naozaj skvelú podporu a starostlivosť: HOTLINE, praktické školenia a videoškolenia, odborné publikácie, emailové novinky, návody a praktické informácie.

 

 • nazory_pouzivatelov.png
  p. Saganová
  Pred pár týždňami som mala kontrolu zo sociálnej poisťovne a vyslovili uznanie Vášmu programu. Je dobré, keď sa pri práci máte na koho spoľahnúť.
 • nazory_pouzivatelov.png
  ASN Services, s.r.o. Erika Šefčíková
  OMEGA je najlepšia! Aj mne bola doporučená. Dokonca, aj keď som si robila kurzy účtovníctva, iný program sme nepoužívali. Nie je viac čo dodať, odporučila by som ho každému.
 • nazory_pouzivatelov.png
  Ing. Alena Rošková, ÚFO Alena Rošková
  Používam OMEGU už takmer 20 rokov, vyhovuje mi po každej stránke - z účtovného z hľadiska, dizajnovo. Ovládanie programu je logické, s množstvom užitočných funkcií i v rámci jednotlivých modulov. Je to kvalitný a profesionálny program.
 • nazory_pouzivatelov.png
  CA-Capital, s.r.o., Andrea Pavlinová
  Omega je podľa môjho názoru najlepší program na účtovníctvo. Je prehľadná, je aktuálne prispôsobená zmenám legislatívy a niekedy mám pocit, že myslí za mňa :) Spokojnosť nadovšetko. Nikdy by som nemenila.
 • nazory_pouzivatelov.png
  Katarína Füreková, Proeko
  Prívetivý a najmä fungujúci program, aktuálna legislatíva - ste vždy o krok pred požiadavkami praxe (výborne spracované výstupy). Podľa môjho názoru je Omega lepší program, ako akýkoľvek vytvorený na zákazku.
 • nazory_pouzivatelov.png
  p. Hletková
  S Vašimi programami som veľmi spokojná, dobre sa v nich účtuje a hlavne, môžem sa spoľahnúť na legislatívnu pohodu. 
 • nazory_pouzivatelov.png
  p. Kútniková
  Práca s programom OMEGA je pre mňa relax a môžem povedať, že sa teším, keď si ho každé ráno otvorím a pracujem v ňom bez stresu a problémov. 
 • nazory_pouzivatelov.png
  p. Saganová
  Pred pár týždňami som mala kontrolu zo sociálnej poisťovne a vyslovili uznanie Vášmu programu. Je dobré, keď sa pri práci máte na koho spoľahnúť.
 • nazory_pouzivatelov.png
  ASN Services, s.r.o. Erika Šefčíková
  OMEGA je najlepšia! Aj mne bola doporučená. Dokonca, aj keď som si robila kurzy účtovníctva, iný program sme nepoužívali. Nie je viac čo dodať, odporučila by som ho každému.

 

Pozrite si videonávody k programu OMEGA

Pripravili sme pre vás praktické bezplatné videonovinky pre uľahčenie začiatku práce v programe.

Pozrieť VIDEO

Sledujte svoj program na Facebooku