Menu
  1. OMEGA
  2. Fakturácia a obchod

Fakturácia a obchod

V OMEGE poľahky vytvoríte daňové doklady, cenové ponuky, objednávky i upomienky. Rýchlo a bezchybne vystavíte faktúry použitím kópie z iného dokladu. Faktúry odberateľom odošlete e-mailom okamžite, lacno a hlavne ekologicky.

Vyskúšajte zadarmoCenník

Všetky typy obchodných dokladov

Z množstva typov dokladov si vyberiete presne ten, ktorý práve potrebujete. Od cenovej ponuky, objednávky, zákazkového i dodacieho listu, až po prijatú reklamáciu či penalizačnú faktúru. Doklady vytlačíte aj v cudzom jazyku. Samozrejmosťou je aj QR kód pre úhradu či prepočet cudzej meny na eurá.

Automatické generovanie dokladov

Po vystavení faktúry necháte OMEGU automaticky vygenerovať skladové pohyby, pokojne aj na viacerých skladoch súčasne. Jediným klikom následne faktúru zaúčtujete. Dokážete tak vytvoriť stovky dokladov denne.

Tlačové výstupy na mieru

Vzhľad dokladov si upravíte podľa seba a vďaka modernému dizajnu sa odlíšite od konkurencie. Získali ste napríklad certifikát? Jednoducho ho umiestnite na doklad a zvýraznite tak vašu odbornosť a jedinečnosť.

Sledovanie neplatičov

Majte svoje financie pod kontrolou a neviažte ich zbytočne u neplatičov. OMEGA vás na nich upozorní a nedovolí vystaviť faktúru, dodací list ani výdajku partnerovi, ktorého neuhradené pohľadávky prevýšili vašu mieru tolerancie.

Sprievodca preddavkami

Prevedie vás vystavením zálohovej faktúry, daňového dokladu k prijatej platbe až po vytvorenie vyúčtovacej faktúry. Po zápise dokladov do účtovníctva sa preddavky automaticky odpočítajú.

Objednávkový systém

Zákazníkov obslúžite načas vďaka aktuálnemu prehľadu o stave vašich objednávok. Pre vybraného partnera môžete zásobu na sklade i zarezervovať. Odoslané objednávky OMEGA vygeneruje aj podľa minimálnych a maximálnych limitov. Znížite si tak náklady súvisiace so zásobami.

Hromadné funkcie

Len dvoma klikmi zaúčtujete aj desiatky faktúr naimportovaných napríklad z e-shopu. OMEGA z nich vygeneruje pohyby skladu. Faktúry odošlete naraz e-mailom. Okrem toho, že ušetríte náklady, ich aj oveľa rýchlejšie doručíte zákazníkom.

Fakturujte online

Jednoducho a rýchlo. Odkiaľkoľvek a kdekoľvek.

Vyskúšajte novú generáciu online fakturácie skôr než ostatní. Vystavujte faktúry na pár klikov, ľahko a bezpečne.

Účtovný softvér OMEGA vám okrem faktúr pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám každodennú prácu. Presvedčte sa sami. Stiahnite si demoverziu a vyskúšajte zadarmo funkcie a výhody, ktoré program ponúka.

Vyskúšajte zadarmoCenník

KROS
O nás
Blog
Kontakty