Menu

iKONEKT prepojenie OMEGY s iKROSOM

Pomáha podnikateľom, majiteľom účtovných firiem a účtovníkom. Zjednodušte si prácu s faktúrami a účtovníctvom. Služba iKONEKT prepojí váš účtovný program OMEGA s aplikáciou iKROS – online fakturácia.

Mám záujem

Čo iKONEKT dokáže

Faktúry nemusíte nosiť alebo posielať svojmu účtovníkovi, ani ručne prepisovať do účtovníctva. Jednoducho ich importujete do programu. Stačí mať vytvorený bezplatný účet v aplikácii iKROS, s ktorou vystavíte profesionálnu faktúru kdekoľvek zo svojho počítača, tabletu alebo mobilu. Služba iKONEKT sa postará o prepojenie s OMEGOU.

Informácie online

Už nemusíte hľadať spoločný termín na stretnutie s účtovníčkou, aby ste jej odovzdali papiere. Faktúry či objednávky si stiahne do OMEGY vtedy, keď potrebuje. Rovnako aj vy máte prístup k aktuálnym informáciám v iKROS účte.
l

Faktúry na stretnutí

Faktúry vystavíte priamo na stretnutí. Nezáleží na tom, či ste v kancelárií alebo v kaviarni, stačí notebook, tablet alebo mobil. Účtovníčka si ich potom jednoducho stiahne do OMEGY.

Aktuálny obchodný proces

V iKROS účte vytvárajte cenové ponuky, dodacie listy či objednávky, ktoré opäť rýchlo prepojíte s programom. Navyše získate vždy aktuálne informácie o vašom obchodnom procese.
i

Informácie poruke

Úhrady dokladov, ktoré zaevidujete v účtovníctve bude vidieť aj klient vo svojom účte v iKROSE. Získa prehľad aj o DPH, hospodárskom výsledku alebo členení nákladov.

Manažérske podklady

V iKROS účte si rýchlo pozriete najpredávanejšie produkty, urobíte vyhodnotenia a následne si všetko môžete porovnať s minulými rokmi.

Prehľad o firme

Aktuálny prehľad o vašom podnikaní máte vždy so sebou. Ihneď skontrolujete stav svojich príjmov, pozriete zoznam neplatičov alebo zistíte, ako ste na tom s DPH.

Vyskúšajte iKONEKT už dnes na 30 dní zadarmo. Pozrite si návod ako prepojiť OMEGU s iKROS účtom.

iKONEKT - prepojenie účtovníctva s iKROSOM

Mini
Balík Mini umožňuje prenos faktúr a úhrad medzi programom a iKROSom. V iKROSe umožní zobrazenie základných prehľadov o firme (stav pohľadávok, záväzkov, zisku, DPH, bánk a pokladní) a prepojenie maximálne 2 iKROS účtov. Služba platí 1 rok.

Štandard
Balík Štandard umožňuje prenos faktúr a úhrad medzi programom a iKROSom. V iKROSe umožní zobrazenie základných prehľadov (stav pohľadávok, záväzkov, zisku, DPH, bánk a pokladní), prehľadov pre riadenie (neplatiči, veritelia, porovnanie s minulými rokmi) a prepojenie maximálne 8 iKROS účtov. Služba platí 1 rok.

Prémium
Balík Prémium umožňuje prenos faktúr a úhrad medzi programom a iKROSom. V iKROSe umožní zobrazenie základných prehľadov (stav pohľadávok, záväzkov, zisku, DPH, bánk a pokladní), prehľadov pre riadenie (neplatiči, veritelia, porovnanie s minulými rokmi) a prepojenie neobmedzeného počtu iKROS účtov. Služba platí 1 rok.

Prenos faktúr a úhrad
Medzi programom OMEGA a iKROS

Základné prehľady
Stav pohľadávok, záväzkov, zisku, DPH, bánk a pokladní

Počet prepojených iKROS firiem

2

8

neobmedzený

Prehľady pre riadenie
Neplatičov, veriteľov, porovnanie s minulými rokmi

Analytické prehľady
Členenie nákladov, najpredávanejšie produkty

Cena za 1 rok bez DPH
59 €
99 €
149 €

Najlepšia podpora na Slovensku

95 % zákazníkov odporúča OMEGU.

Práca s programom OMEGA je pre mňa relax a môžem povedať, že sa teším, keď si ho každé ráno otvorím a pracujem v ňom bez stresu a problémov.
p. Kútniková 
p. Kútniková
S Vašimi programami som veľmi spokojná, dobre sa v nich účtuje a hlavne, môžem sa spoľahnúť na legislatívnu pohodu.
p. Hletková 
p. Hletková
Prívetivý a najmä fungujúci program, aktuálna legislatíva – ste vždy o krok pred požiadavkami praxe (výborne spracované výstupy). Podľa môjho názoru je Omega lepší program, ako akýkoľvek vytvorený na zákazku.
Katarína Füreková, Proeko 
Katarína Füreková, Proeko
Omega je podľa môjho názoru najlepší program na účtovníctvo. Je prehľadná, je aktuálne prispôsobená zmenám legislatívy a niekedy mám pocit, že myslí za mňa 🙂 Spokojnosť nadovšetko. Nikdy by som nemenila.
CA-Capital, s.r.o., Andrea Pavlinová 
CA-Capital, s.r.o., Andrea Pavlinová
Používam OMEGU už takmer 20 rokov, vyhovuje mi po každej stránke – z účtovného z hľadiska, dizajnovo. Ovládanie programu je logické, s množstvom užitočných funkcií i v rámci jednotlivých modulov. Je to kvalitný a profesionálny program.
Ing. Alena Rošková, ÚFO Alena Rošková 
Ing. Alena Rošková, ÚFO Alena Rošková
OMEGA je najlepšia! Aj mne bola doporučená. Dokonca, aj keď som si robila kurzy účtovníctva, iný program sme nepoužívali. Nie je viac čo dodať, odporučila by som ho každému.
ASN Services, s.r.o. Erika Šefčíková 
ASN Services, s.r.o. Erika Šefčíková
KROS
Copy link