Firemné dáta vždy poruke

Vďaka prepojeniu OMEGY a programu NEO Business Intelligence uvidíte vždy aktuálne, prehľadne spracované a zrozumiteľné dáta o vašej firme. Program sa prepojí s vaším účtovníctvom a spracuje účtovné dáta do prehľadov a štatistík, ktorým budete rozumieť. Vyskúšajte NEO BI zadarmo alebo si dohodnite nezáväznú bezplatnú konzultáciu. Prídeme k vám a všetko vám predvedieme.

Vyskúšajte zadarmoBezplatná konzultácia

Analýzy jednoducho a rýchlo

Trávite hodiny tvorbou pravidelných reportov pre majiteľa firmy? NEO BI vyhodnotí vaše údaje z OMEGY o predaji, obchode, tržbách alebo nákladoch a zobrazí ich v prehľadných analýzach a grafoch. Okamžite vám dodá potrebné informácie, stačí pár klikov a prehľad o vašej firme máte k dispozícii.

Maximálne uľahčenie práce

Lámete si hlavu prípravou zložitých grafov v Exceli alebo vyhľadávaním údajov v OMEGE? NEO všetko pripraví za vás, stačia 3 kliky a prehľadné štatistiky máte hotové.

Pre majiteľov firiem a manažérov

Aj náročné analýzy si teraz dokážete vytvoriť sami – nemusíte volať účtovníčke, aby vám pripravila podklady. NEO dokáže automaticky a v pravidelných intervaloch posielať na váš e-mail prehľadné reporty a analýzy.

Vaše dáta v bezpečí

S NEO BI máte 100 %-nú garanciu bezpečnosti. Program nemení, ani cez internet neposiela vaše dáta. Účtovníctvo v OMEGE zostane nedotknuté.

KROS
Copy link