KROS logo
Novinky OMEGA 20/2015 OMEGA


Nová verzia 18.61

Vážený používateľ programu OMEGA,

chceli by sme Vás informovať, že sme pre Vás vydali novú verziu 18.61, ktorú si môžete stiahnuť aj z našej internetovej stránky.

Čo Vám nové prinášame:

  • Pre tlač editovateľných tlačových zostáv môžete začať používať aj Microsoft Office 2016.
  • Omega aj na Windows 10.
  • Do odoslaných faktúr vo fakturácii sme pridali novú možnosť hromadného generovania skladových pohybov. Stačí označiť faktúry a program k nim automaticky, hromadne vytvorí príjemky a výdajky. Hromadnú tvorbu pohybov využijete hlavne v prípadoch, ak nemáte nastavené automatické generovanie výdajok/príjemok, prípadne sa faktúry importujú napr. z txt súboru, e-shopu a podobne.
  • Faktúry z e-shopu už nemusíte do Omegy nahadzovať ručne. Jedným klikom ich stiahnete z e-shopu v časti Fakturácia/Odoslané faktúry.

  • V bočnom paneli, v časti Skladové karty sme upravili zobrazovanie údajov o skladových kartách podľa prístupových práv. Upravené bolo zobrazovanie pohybov na sklade a došlých objednávok, ktoré sa momentálne zobrazili aj pokiaľ užívateľ nemal na tieto doklady povolený prístup.

  • Pri rezignovaní odoslanej objednávky program menil stav vybavenosti už vybavenej položky inej objednávky. Tento nedostatok sme z programu odstránili.

 Ako získať novú verziu OMEGY?

  • Ak nemáte platný Balík podpory, uhraďte predfaktúru, ktorú sme Vám už zaslali (nemusíte nás žiadať o jej vyhotovenie). Úhradu preddavkovej faktúry Vám odporúčame realizovať cez Zónu pre klienta. Po úhrade budete mať ihneď k dispozícii licenciu s platným Balíkom podpory.Barbora Cisárová


Ing. Barbora Cisárová
vedúca odd. podpory programu OMEGA

KROS a. s.
ekonomický a stavebný softvér
A. Rudnaya 21, 010 01 ŽilinaKontakt
 
 
  

 
tel.: 041/707 10 21
e-mail:
internet: www.kros.sk


TIP:   Pripravili sme pre Vás novú publikáciu "Sprievodca účtovaním v programe Omega". Bližšie informácie nájdete na stránke: www.kros.sk/sprievodca-uctovanim