KROS logo
Novinky OMEGA 26/2015 OMEGA


Čo pre Vás pripravujeme v novej verzii 19.00

Vážený používateľ programu OMEGA,
 
začiatkom januára zverejníme novú verziu 19.00, ktorá Vám prinesie nielen legislatívne zmeny, ale aj nové užitočné funkcie. Pozrite sa, čo sme pre Vás pripravili:

Výkazy pre mikro, malú a veľkú ÚJ

  • Od novej verzie sa môžete zatriediť do jednej z veľkostných skupín podľa výšky celkovej sumy majetku, čistého obratu a počtu zamestnancov. Po výbere typu účtovnej jednotky program nastaví  účty v účtovom rozvrhu a automaticky ich nasmeruje do nových výkazov. 
  • Pripravili sme pre Vás aj výkaz Cash Flow pre malé a veľké ÚJ a nové poznámky pre malé ÚJ.

 Plánujete si Vy alebo Vaši obchodní partneri uplatňovať DPH na základe prijatia platby?

  • Viete, že nová legislatívna zmena ovplyvní aj tých z Vás, ktorí nebudete uplatňovať osobitný režim, ale máte dodávateľov v tomto režime?  Aj na to sme mysleli a od novej verzie si môžete túto osobitnú úpravu uplatňovania DPH v programe nastaviť.  Na základe novej tabuľky úhrad program automaticky dotiahne údaje do Daňového priznania DPH a Kontrolného výkazu DPH.

Poskytujete majetok na prenájom, alebo ho využívate aj na osobnú potrebu? Máte v evidencii luxusné automobily?

  • Pripravte sa na ďalšie zmeny, ktoré sa týkajú daňových odpisov. V programe si na karte majetku zvolíte, o aký majetok konkrétne ide, zvolíte si výšku nájmu, či percento uplatňovania odpisov do daňových výdavkov v prípade majetku využívaného na osobnú potrebu.

Výkazy priamo z Omegy do aplikácie eDANE

  • Už Vás nebaví exportovať výkazy z programu do počítača a znovu ich načítavať do aplikácie eDANE? Pri zvolenej voľbe "Export do elektronického formátu XML/eDANE" si Omega sama otvorí eDANE a údaje do aplikácie priamo prenesie.

Potrebujete sledovať náklady, výnosy a VH po mesiacoch?

  • Vytvorili sme pre Vás novú prehľadnú zostavu "Výsledovka po mesiacoch", ktorá Vám umožní sledovať a porovnať náklady, výnosy a výsledok hospodárenia v jednej zostave za každý mesiac osobitne.

Ďalšie novinky:

  • poštové peňažné poukazy na účet "S" dvojdielny, trojdielny s IBAN,
  • doplnený IBAN v miniinfo o partnerovi v EUD.

AKCIA: Videobalík MINI + publikácia zadarmo

K piatim videoškoleniam získate ZADARMO aktualizovanú publikáciu Sprievodca uzávierkou roka a daňovým priznaním 2015 (v hodnote 16,50 € s DPH).

Vo videoškoleniach získate informácie o zásadných legislatívnych zmenách v účtovej závierke a DPPO za rok 2015, o zmenách v daňovom priznaní od 2015, o novom tlačive k dani z motorových vozidiel, naučíte sa účtovať bez chýb a objavíte 50 vychytávok, ktoré Vám uľahčia prácu v OMEGE. Akcia platí do 17.1.2016.

 

 

Ako využiť akciovú ponuku?

Uhraďte farebnú preddavkovú faktúru, ktorú sme Vám zaslali 7.12.2015. Ak ste predfaktúru neobdržali, videoškolenia a publikáciu Sprievodca uzávierkou roka a daňovým priznaním 2015 si môžete objednať prostredníctvom objednávkového formulára.  

  • Videoškolenia si pozriete v Zóne pre klienta po ich zverejnení a publikácia Vám bude doručená poštou.

Všetky predfaktúry pohodlne a rýchlo uhradíte cez Zónu pre klienta. 

O dostupnosti novej verzie Vás budeme informovať emailovou novinkou.

  Objednať BIG 

  zpk-kluc
Barbora Cisárová


Ing. Barbora Cisárová
vedúca odd. podpory programu OMEGA

KROS a. s.
ekonomický a stavebný softvér
A. Rudnaya 21, 010 01 ŽilinaKontakt
 
 
  

 
tel.: 041/707 10 21
e-mail:
internet: www.kros.sk


TIP: Navštívte stránku www.kros.sk/akcie