Menu
Kontaktujte nás
  1. ONIX
  2. Plánovanie a riadenie v ONIXE

Plánovanie a riadenie v ONIXE

S podnikovým systémom ONIX môžete na papieriky zabudnúť. Prievan vám už žiadnu pripomienku neodfúkne. Prehľadne si naplánujete úlohy, obchodné stretnutia alebo aktivity súvisiace s fungovaním firmy. Na dôležité povinnosti vás včas upozorní.

Evidencia úloh

Činnosti naplánujete a pridáte jednotlivým zamestnancom i pracovným skupinám. Či už treba vyskladniť palety, upratať sklad alebo ísť so služobným autom na technickú kontrolu. Vy vyberiete, komu bude ONIX úlohy pripomínať, kým ich nesplní. Navyše formulár úloh rozšírite o vlastné polia a prispôsobíte ho podľa vašich predstáv.

 

Užitočné upozornenia

Obávate sa, že zabudnete odpovedať na cenovú ponuku či prijatú objednávku? Nedržte všetko v hlave. Systém ONIX automaticky vyhodnocuje stavy dokladov podľa vami definovaných pravidiel a na zmeny vás upozorní. Jednoducho nastavíte upozornenie na cenové ponuky s končiacou platnosťou, na ktoré nemáte odozvu od zákazníka. Včas ho kontaktujete a obchod je zachránený.

Pohodlný time management

Zadajte si do kalendára termín stretnutia so zákazníkom ihneď po prijatí objednávky. Naplánujte spoločnú poradu v čase, keď majú všetci pozvaní na to priestor. Zobrazte si v ONIXE kalendáre všetkých kolegov a skontrolujte, kedy majú plánovanú dovolenku, výjazd k zákazníkovi alebo či sú na plánované stretnutie k dispozícii. Skvelé je, že prostredie Microsoft Outlook pozná takmer každý a vy sa teda nemusíte učiť nič nové.

Údaje vždy v bezpečí

Máte viac zamestnancov a chcete im nastaviť zobrazovanie len niektorých informácií? Nastavte prístupové práva užívateľským skupinám alebo jednotlivcom. V ONIXE môžete každému používateľovi priradiť prístup iba ku konkrétnym evidenciám, analýzam alebo prehľadom. Zabezpečte, aby sa citlivé informácie nedostali do rúk nesprávnym zamestnancom.

Kontaktujte nás
ONIX vám okrem plánovania a riadenia pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám prácu. Presvedčte sa sami. Ozvite sa nám a začnite riadiť vašu firmu efektívne.

Kontaktovať

Firmy, ktorým už ONIX pomáha

Samozrejme, že sme zvažovali aj iné programy. Vyhral fakt, že ONIX je rovnako ako OMEGA tiež od KROSU. Preto sme nepochybovali, že servis bude na vysokej úrovni. A nezmýlili sme sa. Všetko, čo nám bolo povedané, vždy platilo. A to je pre mňa veľké plus. Najväčší prínos je v objednávkovom module. Teraz presne vidíme, v akej fáze sa zákazka nachádza nielen u nás, ale vidíme informácie za všetky pobočky. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Ing. Róbert Kováčik
AZ FLEX, s. r. o., Veľkoobchodný predaj izolačných materiálov 

Skúšali sme rôzne systémy - niektoré boli staršie, iné novšie, ale žiadny nespĺňal všetky naše požiadavky. Všetky jednania sa vyznačovali serióznym prístupom. A preto, keď vyšla verzia s API rozhraním, bez váhania sme sa pustili do spolupráce. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Radovan Cifra
BENDR, s. r. o., Veľkoobchod s elektronikou

Mám strašne rád štatistiky. Rád porovnávam a sledujem strategické údaje firmy. Je fantastické, že teraz dokážem plánovať tovar dokonca podľa sezónnosti. A tým, že sú všetky informácie v jednej línii, ONIX pre mňa znamená neskutočné zjednodušenie práce. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Roman Hudáč
FEAST, s. r. o., Veľkoobchod so soľou

ONIXU prebehla rýchlo, s podporou na zákazníckej linke sme spokojní, vždy vyriešia naše otázky a požiadavky. ONIX hodnotím na 11 bodov z 10-tich. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Richard Masár
Landart, s. r. o., Záhradníctvo (maloobchod, e-shop)

Zavedenie nového systému ONIX nám prinieslo väčší prehľad, ale aj nadhľad nad obchodnými údajmi. Tešíme sa aj úspore času pri vytváraní faktúr a objednávok. Oceňujeme vynikajúcu podporu programu ONIX, vďaka ktorej sú prípadné problémy a chyby systému riešené takmer okamžite. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Ing. Marek Greško
TITANS freelancers, Personálna agentúra

S ONIXOM máme vždy aktuálne informácie o stave materiálov na sklade. Šetrí nám množstvo času pri výpočte spotrebovaného množstva materiálov vo výrobe. Do zavedenia ONIXU sa výpočet robil v Exceli, a to iba raz za štvrťrok. Teraz je spotreba známa okamžite. Dnes nám ONIX skutočne pomáha pri podnikaní a uľahčuje prácu. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Andrea Krajčírová
VASPO STONE, s. r. o., Výroba kamenného obkladu

KROS
O nás
Blog
Kontakty