Menu
Kontaktujte nás
  1. ONIX
  2. Prejdite k nám

Alternatívou pre končiaci
SAP R/3 je slovenský ONIX

Patríte k tým, ktorým bude končiť podpora k aktuálne používanému podnikovému systému? Alebo sa len obzeráte po novom ERP so slovenskou podporou? Rýdzo slovenský ONIX vás poteší jednoduchým používaním, rýchlou implementáciou a príjemným dizajnom.

Kedy, keď nie teraz? Vymeňte staré ERP za ONIX

Z

Šetrí vaše IT rozpočty

Atraktívne ceny za riešenie na mieru, konzultácie aj úpravy vás milo prekvapia.
Z

Slovenská podpora

Ovládajte celý systém v slovenskom jazyku. Zákaznícka podpora v slovenčine je samozrejmosťou.
Z

Rýchle nasadenie na mieru

Implementácia nového systému už nemusí trvať roky. ONIX vám nasadíme v priebehu pár mesiacov.

Prejdite na ONIX rýchlo a bezbolestne

Pri spomienke na zavádzanie starého systému do firmy vám stoja vlasy dupkom? S ONIXOM sa prechodu báť nemusíte. Implementácia je rýchla, jednoduchá a vďaka komunikácií v slovenčine nedochádza k zbytočným chybám. Nový podnikový systém vám nasadíme za pár mesiacov. Nechajte nám na seba kontakt a spoločne rozlúskneme, či je pre vás ONIX ten pravý.

Pre koho je ONIX ideálny?

Zákazkové firmy

Kontrolujte rozpočet každej zákazky detailným plánovaním zisku, sledovaním plnenia zákazky, priebežných tržieb a nákladov.

Veľkoobchodné firmy

Máte aj vy stovky až tisícky skladových kariet? Pre obchodnú firmu to nie je nič výnimočné. S ONIXOM sa v nich nestratíte.

Firmy poskytujúce služby

Poskytuje vaša firma služby? Zvýšte svoje obchodné šance a majte kontrolu nad obchodnými prípadmi.

Výrobné firmy

Ako každá výrobná firma určite aj vy potrebujete evidovať vyrobené polotovary či hotové výrobky. Uľahčite si to s ONIXOM.

Správa servisov

Včas vybavené servisy a dobre informovaní technici zabezpečia vašej firme pozitívne referencie.

E-shopy

Prepojte svoj e-shop s podnikovým systémom ONIX a šetrite čas strávený prepisovaním objednávok.

Kontaktujte nás

Chcete sa nás niečo opýtať alebo zistiť cenu? Ozvite sa nám pre nezáväznú konzultáciu.

onix@kros.sk

041/707 10 20


Stále váhate?
Pozrite, čo o ONIXE hovoria úspešní

Samozrejme, že sme zvažovali aj iné programy. Vyhral fakt, že ONIX je rovnako ako OMEGA tiež od KROSU. Preto sme nepochybovali, že servis bude na vysokej úrovni. A nezmýlili sme sa. Všetko, čo nám bolo povedané, vždy platilo. A to je pre mňa veľké plus. Najväčší prínos je v objednávkovom module. Teraz presne vidíme, v akej fáze sa zákazka nachádza nielen u nás, ale vidíme informácie za všetky pobočky. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Ing. Róbert Kováčik
AZ FLEX, s. r. o., Veľkoobchodný predaj izolačných materiálov 

Skúšali sme rôzne systémy - niektoré boli staršie, iné novšie, ale žiadny nespĺňal všetky naše požiadavky. Všetky jednania sa vyznačovali serióznym prístupom. A preto, keď vyšla verzia s API rozhraním, bez váhania sme sa pustili do spolupráce. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Radovan Cifra
BENDR, s. r. o., Veľkoobchod s elektronikou

Mám strašne rád štatistiky. Rád porovnávam a sledujem strategické údaje firmy. Je fantastické, že teraz dokážem plánovať tovar dokonca podľa sezónnosti. A tým, že sú všetky informácie v jednej línii, ONIX pre mňa znamená neskutočné zjednodušenie práce. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Roman Hudáč
FEAST, s. r. o., Veľkoobchod so soľou

ONIXU prebehla rýchlo, s podporou na zákazníckej linke sme spokojní, vždy vyriešia naše otázky a požiadavky. ONIX hodnotím na 11 bodov z 10-tich. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Richard Masár
Landart, s. r. o., Záhradníctvo (maloobchod, e-shop)

Zavedenie nového systému ONIX nám prinieslo väčší prehľad, ale aj nadhľad nad obchodnými údajmi. Tešíme sa aj úspore času pri vytváraní faktúr a objednávok. Oceňujeme vynikajúcu podporu programu ONIX, vďaka ktorej sú prípadné problémy a chyby systému riešené takmer okamžite. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Ing. Marek Greško
TITANS freelancers, Personálna agentúra

S ONIXOM máme vždy aktuálne informácie o stave materiálov na sklade. Šetrí nám množstvo času pri výpočte spotrebovaného množstva materiálov vo výrobe. Do zavedenia ONIXU sa výpočet robil v Exceli, a to iba raz za štvrťrok. Teraz je spotreba známa okamžite. Dnes nám ONIX skutočne pomáha pri podnikaní a uľahčuje prácu. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Andrea Krajčírová
VASPO STONE, s. r. o., Výroba kamenného obkladu

KROS
O nás
Blog
Kontakty