Menu

Pozrite si, ako na jednoduchšie podnikanie

Spoznajte ONIX bližšie. Pozrite si webináre a záznamy z diskusií so skúsenými slovenskými podnikateľmi a odborníkmi zo sveta e-commerce.

Od objednávky až po expedovanie: Ako zautomatizovať obchodný proces?

Každá firma sa poteší, keď jej prichádza veľa objednávok. Ako to všetko zvládnuť rýchlo, s menej pracovníkmi a bez chýb? Ukážeme vám, ako zefektívniť proces od prijatia a zaevidovania objednávky, rezervácie tovaru, vybavenia v sklade, expedície až po notifikáciu zákazníka. A popri tom mať vždy prehľad nad prebiehajúcimi objednávkami.
 

Podnikateľská alchýmia: Kedy sa informačný systém stáva nevyhnutnosťou?

Viete, ako získať dokonalý prehľad nad zákazkami, ako ich sledovať bez zbytočnej administratívy? Túžite mať celý obchodný cyklus od cenovej ponuky až po fakturáciu pod jednou strechou, navyše jednoducho prepojený s e-shopom a účtovníctvom? Pozrite si, v čom slovenským firmám pomáha ONIX a ako vie posunúť aj váš biznis.

 

Prehľad nad ziskovosťou zákaziek

Máte prehľad nad ziskovosťou vašich zákaziek? Je to skôr pocit, či presné čísla? Ukážeme vám, ako získať dokonalý prehľad nad zákazkami, ako ich sledovať jednoducho a bez zbytočnej administratívy. Dnes už celý obchodný cyklus od cenovej ponuky až po fakturáciu nájdete v jednom systéme.

 

Doba e-shopová: Nakopnite svoje podnikanie s e-shopom

Či už svoj vysnívaný e-shop máte alebo sú toto vaše prvé kroky k e-commerce, je dobré poznať, čo u zákazníkov funguje. O tom, kde v rebríčku je Slovensko v počte e-shopov, ako zmenila korona spotrebiteľské správanie a v akej miere online predaj vstupuje do sektoru B2B sme diskutovali so zaujímavými hosťami.

 

Nechajte svoju firmu rásť s e-shopom

Pripravte svoje podnikanie na nové trendy v online. Ak ešte e-shop nemáte, nebojte sa s tým začať. Online podnikanie vo veľkom vstupuje už aj do sektoru B2B. Pozrite si, ako to robiť efektívne pomocou automatizácie procesov.

 

Ako si v dobe e-shopov nenechať ujsť vlak. A jednoducho nastúpiť

Prvý krok v online biznise? Prejdite si s nami trendy, čo dnes od e-shopu zákazníci očakávajú, kde sú na trhu najväčšie príležitosti a na čo pri tvorbe e-shopu nemôžete zabudnúť. Pozrieme sa aj na to, aké sú možnosti tvorby e-shopu a ako jednoducho ho prepojiť aj s informačným systémom ONIX.

 

Prepojte si softvéry a majte jednoduchší život

Každý manažér potrebuje komplexný prehľad nad chodom firmy. Bez zbytočného prepisovania dát. Preto vytvárame riešenia, vďaka ktorým ušetríte veľa času a zbytočných chýb. My vám ukážeme výhody, ktoré prináša prepojenie programov ONIX – OMEGA – OLYMP, aby ste si vy mohli vychutnať prehľad a istotu v podnikaní.

 

SW riešenie MODO – Zrýchlenie a spresnenie skladových operácií

Poďte sa spolu s nami pozrieť, ako si zefektívniť skladové procesy. Dozviete sa viac o tom, ako vybrať vhodné hardvérové zariadenie, ktoré bude spĺňať aj vaše špecifické požiadavky. Vysvetlíme rozdiely a porovnáme výhody a nevýhody medzi ponúkanými zariadeniami.

 

Nestrácajte čas a expedujte efektívne s Balíkobotom

Príďte si po cenné rady a postupy k rýchlejšej a efektívnejšej expedícii tovaru z vášho e-shopu. Už nemusíte prepisovať dáta do systému dopravcov či ručne opravovať chyby v adresách pri odosielaní zásielok. Všetko funguje automaticky. Navyše získate dokonalý prehľad, kde sa zásielka nachádza v reálnom čase.

 

Uvažujete nad ONIXOM? Máte otázky?

ONIX vám okrem poskytovania služieb pomôže aj s ďalšími povinnosťami a uľahčí vám podnikanie. Presvedčte sa sami. Ozvite sa nám a začnite riadiť vašu firmu efektívne.

Kontaktujte nás

Inšpirujte sa príbehmi úspešných firiem

Samozrejme, že sme zvažovali aj iné programy. Vyhral fakt, že ONIX je rovnako ako OMEGA tiež od KROSU. Preto sme nepochybovali, že servis bude na vysokej úrovni. A nezmýlili sme sa. Všetko, čo nám bolo povedané, vždy platilo. A to je pre mňa veľké plus. Najväčší prínos je v objednávkovom module. Teraz presne vidíme, v akej fáze sa zákazka nachádza nielen u nás, ale vidíme informácie za všetky pobočky. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Ing. Róbert Kováčik
AZ FLEX, s. r. o., Veľkoobchodný predaj izolačných materiálov 

Skúšali sme rôzne systémy - niektoré boli staršie, iné novšie, ale žiadny nespĺňal všetky naše požiadavky. Všetky jednania sa vyznačovali serióznym prístupom. A preto, keď vyšla verzia s API rozhraním, bez váhania sme sa pustili do spolupráce. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Radovan Cifra
BENDR, s. r. o., Veľkoobchod s elektronikou

Mám strašne rád štatistiky. Rád porovnávam a sledujem strategické údaje firmy. Je fantastické, že teraz dokážem plánovať tovar dokonca podľa sezónnosti. A tým, že sú všetky informácie v jednej línii, ONIX pre mňa znamená neskutočné zjednodušenie práce. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Roman Hudáč
FEAST, s. r. o., Veľkoobchod so soľou

ONIXU prebehla rýchlo, s podporou na zákazníckej linke sme spokojní, vždy vyriešia naše otázky a požiadavky. ONIX hodnotím na 11 bodov z 10-tich. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Richard Masár
Landart, s. r. o., Záhradníctvo (maloobchod, e-shop)

Zavedenie nového systému ONIX nám prinieslo väčší prehľad, ale aj nadhľad nad obchodnými údajmi. Tešíme sa aj úspore času pri vytváraní faktúr a objednávok. Oceňujeme vynikajúcu podporu programu ONIX, vďaka ktorej sú prípadné problémy a chyby systému riešené takmer okamžite. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Ing. Marek Greško
TITANS freelancers, Personálna agentúra

S ONIXOM máme vždy aktuálne informácie o stave materiálov na sklade. Šetrí nám množstvo času pri výpočte spotrebovaného množstva materiálov vo výrobe. Do zavedenia ONIXU sa výpočet robil v Exceli, a to iba raz za štvrťrok. Teraz je spotreba známa okamžite. Dnes nám ONIX skutočne pomáha pri podnikaní a uľahčuje prácu. Zobraziť prípadovú štúdiu.

Andrea Krajčírová
VASPO STONE, s. r. o., Výroba kamenného obkladu

KROS
O nás
Blog
Kontakty