Menu

Krosácke ponožky, usilovné včeličky

U nás si urobíte radosť hneď dvakrát. Ku každému páru ponožiek „pribalíme“ 1 500 včeličiek. Áno, ozajstných. Nie, nepribalíme ich naozaj.

Keďže s logistikou by to bolo trochu ťažšie, včely prenecháme na starosť odborníkom – nadšeným včelárom. Sľubujeme, že o ne bude dobre postarané. Sledujte náš web a sociálne siete, určite vám počas roka podáme správu, ako sa novým včeličkám darí. A my sa veľmi potešíme, keď uvidíme, ako sa darí našim ponožkám u vás. Vyberte si svoj kúsok.

Účtovnícke ponožky

V účtovníctve musí byť poriadok. Nezameniteľné pojmy MD a D k nemu patria už viac ako 500 rokov. S našimi ponožkami ich budete mať vždy pekne na očiach.

Ľavá noha MD, pravá noha D

Pozor, vaši kolegovia to budú vidieť presne naopak. Aj o tom to je. Účtovníctvo je celé o správnom uhle pohľadu.

Urobte si radosť alebo urobte radosť svojim kolegyniam na oddelení účtovníctva. S ponožkami, aké na Slovensku doteraz chýbali.

98 % bavlna, slovenský výrobca, pranie na 40 stupňov.

Cena 6,67 EUR (8 EUR s DPH) + poštovné.

Veľkosť 36 – 40

Veľkosť 41 – 46

Ponožky KROS family

V každej dobrej rodine sú ponožky jeden z tradičných darčekov. Najmä na Vianoce. Prečo si ich neurobiť už teraz?

Sme rodinou vďaka vám. Vďaka našim zákazníkom u nás našlo zázemie viac ako 250 zamestnancov. A len vďaka nim vieme prinášať také softvéry a služby, ktoré vás sprevádzajú každodenným životom aj desiatky rokov.

Pre všetkých milovníkov KROSU sme úplne prvýkrát navrhli a vytvorili krosácke ponožky. Krásne, modrobiele, s láskou tvorené. Celé slovenské.

98 % bavlna, slovenský výrobca, pranie na 40  stupňov.

Cena 6,67 EUR (8 EUR s DPH) + poštovné.

Veľkosť 36 – 40

Veľkosť 41 – 46

Na koľko lyžičiek medu sa dajú prerátať jedny ponožky?

 

Svet včiel je fascinujúci. Svoje vie o tom aj vášnivá včelárka Alenka, ktorú mnohí poznajú z podpory OMEGY. Práve vďaka jej skúsenostiam sme sa o včelách mohli aj my dozvedieť niečo viac. Ak si ju chcete vypočuť, 31. 5. o 13:00 prinesie webinár Zaujímavosti zo sveta včiel. Oplatí sa, nájsť si čas. Práve toto je možno prvý krok, ktorým vstúpite do sveta včiel. Veľmi potrebný. Lebo včely teraz potrebujú pozornosť ľudí viac ako inokedy.

Vďaka nadšencom z občianskeho združenia Naše včely môžeme spolu s vami vytvoriť pekné veci. Kúpa jedného páru ponožiek v kombinácii s týmito šikovnými včelármi spôsobí, že na svete bude o niečo viac včiel. Aby sme boli konkrétni o 1 500 včiel viac.

Kúpou jedného páru ponožiek bude svet krajší o

1 500

nových včiel
$

3 000 000

opelených kvetov
$

125

lyžičiek medu
Keď vám domov prídu naše ponožky, uvarte si čajík, vyložte nohy a vychutnajte si ho osladený s medom. S dobrým pocitom. Pretože cesta k dobrým veciam môže byť niekedy aj takáto jednoduchá.
KROS
Copy link