Menu

Začnite využívať program ALFA plus naplno

ALFA plus dokáže oveľa viac. So zostavou Klasik spracujete jednoduché účtovníctvo s fakturáciou a evidenciou jázd pre 1 jednu firmu – neplatiteľa DPH. Jednoduché účtovníctvo s fakturáciou, evidenciou jázd a DPH pre 2 firmy – platiteľov aj neplatiteľov DPH, získate v zostave Biznis. Zostava Maxi je šitá na mieru účtovným firmám.

Šikovne v nej spracujete celú ekonomickú agendu pre jednoduché účtovníctvo, vystavujete faktúry a vediete sklad.

Pozrite si 3 zostavy, ktoré si najčastejšie vyberajú naši zákazníci

V tabuľkách sú uvedené ceny za kúpu programu s DPH.

Akú zostavu potrebujem?

041/707 10 59

Čo hovoria naši zákazníci?

94 % zákazníkov odporúča ALFU plus.

Program ALFA plus je prehľadný, intuitívny, má skvelú podporu na HOTLINE, školenia, možnosť zadarmo ho vyskúšať a plynule prejsť na ostrú verziu, som spokojná.
Lekáreň ALFA, Mgr. Miroslava Ištvánová 
Lekáreň ALFA, Mgr. Miroslava Ištvánová
ALFU plus mám rád pre jednoduchosť používania a prehľadnosť jednotlivých položiek (fakturácia, sklad, peňažný denník). Hlavne oceňujem modul daňového priznania, kde netreba mať v podstate žiadne odborné znalosti z oblasti daní, keďže všetko je zapracované.
Ivan Krkoš  
Ivan Krkoš
ALFA plus je zrozumiteľný a ľahko ovládateľný program. Oceňujem aj výborné poradenstvo, dostatočný prísun informácií k programu aj k novelám zákonov.
Ing. Lucia Kopčáková  
Ing. Lucia Kopčáková
Program ALFA plus je zostavený vysokou odbornosťou, je spoľahlivý, ľahko sa s ním pracuje a ľahko sa ovláda. Pri legislatívnych zmenách je aktualizovaný. Program je vhodný aj pre obyčajných ľudí.
SANDY PLUS s.r.o. 
SANDY PLUS s.r.o.
KROS
Copy link