Menu

Ako nájdem licenčné číslo k programu CENKROS 4?

Pre používanie programu CENKROS 4 je potrebné poznať licenčné číslo, ktoré Vám bolo vygenerované pri zakúpení programu. K licenčnému číslu sa dostanete po prihlásení do Zóny pre klienta, do ktorej ste dostali v e-maily prihlasovacie údaje. V Zóne pre klienta nájdete históriu platieb s možnosťou stiahnuť si aj výpisy starších faktúr, možnosť vytlačiť si certifikát používateľa programu CENKROS 4 ale hlavne potrebnú informáciu – Licenčné číslo k programu CENKROS 4.

Ako sa teda do Zóny pre klienta dostanem?

1. V internetovom prehliadači prídem na našu stránku www.kros.sk

2. V pravej hornej časti klikneme na ikonu Zóna pre klienta, tak ako môžete vidieť na priloženom obrázku.

3. Zobrazí sa Vám prihlásenie klienta. Pre prihlásenie je potrebné zadať vaše zákaznícke číslo (toto zákaznícke číslo nájdete v hornej časti faktúry alebo predfaktúry ktorú ste obdržali od našej spoločnosti). Ďalej je potrebné zadať Heslo. Ak však heslo nepoznáte, zvoľte možnosť “Zabudli ste Heslo?” a postupujte podľa pokynov. Heslo pre vstup do Zóny pre klienta je spoločné pre všetky programy, preto ak ho neviete, môžete sa informovať aj u účtovníčky ak máte napríklad program Alfa, Omega, Olymp alebo Taxa.

4. Keď zadáte správne meno a heslo, otvorí sa Vám Vaša Zóna pre klienta kde máte všetky potrebné informácie. Licenčné číslo má 16 znakov a nájdete ho pri produkte CENKROS 4 – tak ako môžete vidieť na priloženom obrázku. Licenčné číslo zadajte do programu pri spúšťaní, nie je potrebné ho prepisovať, stačí ho označiť a použiť klávesovú skratku CTRL+C (kopírovať), CTRL+V (vložiť).

TIP! Ak neviete prísť na prihlasovacie údaje, zavolajte na našu Hotline k CENKROS 4, kde Vám radi pomôžeme s identifikovaním prihlasovacieho e-mailu pre Vašu spoločnosť.

KROS
Copy link