Menu

KROS Fakturácia
na 12 mesiacov zadarmo

Najlepší nástroj pre živnostníka je živnostenský účet a k tomu šikovná online fakturácia. S KROS Fakturáciou vystavíte faktúry jednoducho, v modernom dizajne, priamo cez webový prehliadač na počítači, tablete či mobile.

Uplatniť zľavový kód

Jednoducho. Rýchlo. Online

KROS Fakturácia je nabitá šikovnými funkciami, ktoré vám zjednodušia život. Vystavujte faktúry, odosielajte upomienky, inkasujte faktúry platobnou kartou alebo cez platobnú bránu s automatickým spárovaním transakcie s pohľadávkou. A to nie je všetko. Presvedčte sa sami.

Moderné faktúry na pár klikov

Obchodné doklady

Fakturujte online, rýchlo a bezpečne. Či už ide o cenovú ponuku, predfaktúru, faktúru alebo dobropis, vystavte nový doklad bezchybne, iba na pár klikov.

Rýchlo a ekologicky

Odoslanie dokladov e-mailom

Dostaňte doklady k odberateľovi okamžite cez e-mail. Uvidíte, ktoré faktúry či cenové ponuky ste už odoslali. Majte pod kontrolou aj to, ktoré dokumenty váš klient už videl.

Vždy aktuálny prehľad

Vývoj fakturácie v čase

Pozrite si komplexný prehľad o fakturácií za vybrané obdobia, stav pohľadávok po splatnosti aj v splatnosti. Zaujme vás aj to, kto sú vaši top odberatelia.

Jednoduchý prehľad o zásobách

Sklad

Majte svoje zásoby pod kontrolou. Vytvorte si skladové karty a získajte prehľad o prijatom a predanom tovare, ako aj o stave vašich zásob. Položky zo skladu už nemusíte vypisovať ručne, vďaka prepojeniu skladu s faktúrami vám ich automaticky načíta do faktúry.

Používatelia odporúčajú KROS Fakturáciu

Veľmi sa mi páči prostredie.

 

Som čerstvý živnostník bez skúseností a fakturujem druhý krát v živote a … podarilo sa! Ďakujem 🙂

 

Je to skvelý program!

 

Zatiaľ skvelé

 

Super, možno by som chcela aby bolo trochu výraznejšie vidieť fakturačné údaje, kto FA vystavil. Možnosť doplniť záverečný text a forma úhrady… Inak za mňa super 🙂

Hanka 
Hanka
KROS
O nás
Blog
Kontakty
Copy link