Menu

HYPO

Znalecký softvér

Či ste veľkí, alebo malí, potrebujete softvér, o ktorý sa môžete oprieť. Vychutnajte si pohodlné kreslenie pôdorysov, ohodnocovanie nehnuteľností a tvorbu znaleckých posudkov, ktoré akceptujú všetky inštitúcie a banky na Slovensku.

Cenník Vyskúšajte zadarmo

Čo HYPO dokáže

Umožňuje komplexne ohodnotiť všetky typy stavebných objektov, bytov a pozemkov podľa aktuálnej legislatívy. Správa a editácia znaleckých posudkov vám pôjde ako po masle.

S programom HYPO získate

Demoverzia programu MEMO

Vyskúšajte MEMO na vedenie znaleckého denníka a vyúčtovania. V demoverzii môžete zadať až 20 úkonov.

Katalóg ÚSI

Nájdete v ňom spriemerované objekty bez nákresov. Dostupný je v moduloch Štandard a Stavbár.

Aktuálna legislatíva a kcú

Spoľahnite sa na rýchlo zapracovanú najnovšiu legislatívu a štvrťročnú aktualizáciu koeficientu cenovej úrovne podľa ÚSI Žilina.

Cenník

  • Základné funkcie programu
  • Ohodnocovanie stavieb
  • Ohodnocovanie pozemkov
  • Prémiové funkcie
  • Katalóg USI
829 €

Cena za kúpu programu bez DPH.

  • Základné funkcie programu
  • Ohodnocovanie pozemkov
315 €

Cena za kúpu programu bez DPH.


Pri zakúpení vybranej zostavy získate zdarma úvodné zaškolenie do programu HYPO. Vyplňte kontaktný formulár, my sa ozveme a spoločne vyberieme termín, ktorý vám vyhovuje.

HYPO odporúča 99 % používateľov

Podľa veľkého celoslovenského prieskumu, ktorý sme realizovali v júni 2022 na vzorke 5 793 respondentov.

90 % z vás je s programom nadmieru spokojných.

Až 99 % z vás by HYPO odporučilo svojim známym.

Zákaznícku podporu ste ohodnotili známkou 1,4.

Dobrý deň, ďakujem Vám. Celkovo by som sa Vám chcel poďakovať, pretože dlhodobo robíte veci tak, ako sa majú robiť - máte rýchlu odozvu, keď som žiadal o pár úprav v programe, tak to prebehlo v poriadku - super komunikácia a dobrá práca. Ďakujem Vám a celému tímu!

Hric

Program ALFA plus je prehľadný, intuitívny, má skvelú podporu na HOTLINE, školenia, možnosť zadarmo ho vyskúšať a plynule prejsť na ostrú verziu, som spokojná.

Mgr. Miroslava Ištvánová
Lekáreň ALFA

Robíte prácu, ktorá je pre nás (znalcov) veľmi dôležitá. Som veľmi spokojný aj s Vašim prístupom. Vždy, keď mám problém, veľakrát je to moja chyba, lebo nie som počítačovo zdatný, dokážete mi pomôcť. Želám veľa úspechov.

Šinský

Dobrý deň, totuo cestou by som sa chcela poďakovať spoločnosti Kros, a.s. za vynikajúce služby, ktoré nám poskytuje už niekoľko rokov. Súčasne by som chcela vyzdvihnúť Vaše telefonické služby pri riešení problémov, ktoré sú na veľmi vysokej úrovni. Držím Vám palce!

Posypanková

KROS
O nás
Blog
Kontakty