Menu
  1. Digitálna kancelária

KROS
Digitálna kancelária

Pomáhame tvoriť príbehy úspešných slovenských firiem

Jedna aplikácia a 4 vychytané funkcie. V Digitálnej kancelárii budete mať všetko na jednom mieste. Spolu s automatickými funkciami ušetríte nie len priestor, ale najmä čas strávený pri spracovávaní dokladov. Toto všetko s platnými legislatívnymi náležitosťami. Vyskúšajte zadarmo

Icon Time

Úspora času

Spracovanie dokladov rýchlo a jednoducho, odkiaľkoľvek

Kompatibilita

Prepojenie s účtovníctvom v OMEGE aj ALFE plus

Dostupnosť 24/7

Doklady na jednom mieste dostupné kedykoľvek

Koniec papierovačiek

Všetky dokumenty
v digitálnej podobe

Bezpečnosť

Dáta bezpečne
uschované online

Bez obmedzení

Bez obmedzení množstva dokladov
či počtu používateľov

Digitálna kancelária vie ešte viac

Digitálny archív

Digitálny archív

Už viac nemusíte hľadať doklady v šanónoch. Ušetrite miesto aj čas. Všetko na jednom mieste prístupné kedykoľvek, vďaka digitálnym funkciám.

Elektronické doklady

Elektronické bločky

Expresné doručenie bločkov z akéhokoľvek miesta k účtovníčke. Stačí iba načítať QR kód. Doklady budete mať ihneď prístupné v digitálnom šanóne.

Digitálna kancelária
ELIS

Spracovanie faktúr

Stavte na účtovníctvo bez manuálneho prepisovania dokladov. Umelá inteligencia ELIS sa naučí čítať faktúry a rozoznávať jednotlivé údaje.

Moje dokumenty

Výmena dokumentov

pripravujeme
Ako účtovník sa nemusíte zaťažovať administratívou. Doklady od klientov budete mať načas. Pre podnikateľov zostane viac času na biznis.

Novinky z blogu Digitálnej kancelárie

Nový rok plný horúcich noviniek

Nový rok plný horúcich noviniek

Dávate si aj vy do nového roka predsavzatia? Lepšie sa stravovať, viac športovať či zdokonaliť sa v tom, čo vás naozaj baví? My sme si dali predsavzatie už od kedy sme KROS Fakturáciu vypustili do sveta. Vytvoriť jednoduchý, intuitívny online fakturačný nástroj, ktorý...

Daňové priznanie právnických osôb 2022 a zmeny v DPH

Daňové priznanie právnických osôb 2022 a zmeny v DPH

Nastal začiatok roka 2023 a my, účtovníci, máme hrôzu z toho, ako si „upratať“ celý minulý rok v účtovníctve. Je to daňový náklad, pripočítateľná alebo odpočítateľná položka? To je každoročná dilema nejedného z nás. Prečo by ste mali mrhať drahocenným časom na...

Poďte s nami do digitálneho sveta

Poďte s nami do digitálneho sveta

Všade veľa papierov, šanónov, stoly zasypané faktúrami od vašich klientov, ktoré potrebujete urgentne zaúčtovať a vy neviete, čo skôr. Určite ste to už všetci zažili. Strávite viac času administratívnou činnosťou, zakladaním, prípadne hľadaním dokladov. Dokonca možno...

Uzávierka roka a novinky roku 2023

Uzávierka roka a novinky roku 2023

Máme za sebou ďalší turbulentný rok. Len čo sme sa naučili, ako evidovať príspevky z času pandémie a získali prehľad v podnikateľskom kilečku, situácia nás donútila riešiť účtovanie humanitárnej pomoci... Neustále nové a neštandardné veci, s ktorými sa (nielen)...

Používatelia odporúčajú KROS Digitálnu kanceláriu

Aplikácia na bločky funguje spoľahlivo, konverzia do elektronickej podoby prebehne rýchlo so 100 % výťažnosťou, užívateľsky je komfortná a jednoduchá. Oproti konkurencii je výhoda v tom, že do účtovného programu OMEGA stiahne aj všetky obsahové údaje z bločka, nielen sumu, čím sa odbúrava ďalšia administratívna činnosť oskenovať celý bloček napr. kvôli posúdeniu nákladových položiek. Naši klienti si aplikáciu pochvaľujú aj z hľadiska užívateľského pohodlia, odbúraniu papierovej archivácie a pod.

Ing. Jana Osinová J&D Consulting, s. r. o.

Veľmi ma potešila funkcia ELIS, ktorá super uľahčí robotu.

p. Veselovská

Skúsil som elektronické doklady. Veľká spokojnosť, aj som kvôli tomu zaplatil KROS Fakturáciu. Len tak ďalej. Je to výborná vec .

p. Vagaský, AMAVEX s.r.o.

Aktuálne verzia kde klient vidí všetky doklady, ktoré mám spravovanie v účtovníctve aj s PDF prílohami – teda vidí všetky doklady bez toho aby som mu ich pracne mailom zasielala, filtrovanie podľa viacerých možnosti.
Verím že táto aplikácia bude dopracovaná do verzie ako tím OMEGY popisuje a v takomto prípade budem naším klientom aktívne odporúčať prvotnú evidenciu dokladov v ich aplikácií, ktorá bude urýchlením procesu spravovania dokladov nielen pre mňa ale najmä reálnym prehľadom pohľadávok a záväzkov online v reálnom čase pre klienta. A teda čas poskytnutia prehľadov pre menších klientov, ktorý doklady doručovali raz mesačne sa posunieme na úroveň vždy aktuálne.

Ing. Jana Sprušanská, CA, Senior účtovník, audítor

Bezpečnosť vašich dát je pre nás prioritou

Microsoft Azure

Naše online aplikácie sú prevádzkované na cloude Azure od spoločnosti Microsoft, ktorý je považovaný za jeden z najvýkonnejších, najbezpečnejších a najdostupneích cloudových riešení na trhu. Vaše dáta sú v cloude Azure pekne v bezpečí. 

Vaše dáta sa nestratia

Všetky dáta denne priebežne zálohujeme a ukladáme na bezpečnom cloude Azure. Môžete si tak byť istý, že o svoje dáta neprídete. V prípade potreby ich vieme kedykoľvek obnoviť zo zálohy.  

Zdieľanie dát

O zdieľaní dát rozhodujete len vy. Každý používateľ si môže zvoliť, aké dáta a s kým chce zdieľať, aj to v akom režime – na čítanie, pre úpravy, plný prístup. Je to len na vás.  

Zabezpečený prístup

K používateľskému obsahu v online aplikáciách má prístup len používateľ, ktorý pozná prihlasovacie meno a heslo. Komunikácia v rámci online riešení je šifrovaná pomocou SSL/TSL a prístup do aplikácií je zabezpečený pomocou OAuth 2.0 protokolu pre autorizáciu.  

Bezpečnostné testy

Aplikácie sú priebežne nasadzované s aktualizáciami a zabezpečením jednotlivých frameworkov použitých pri vývoji. Pre udržanie bezpečnosti vašich dát sú priebežne overované penetračnými testami. 

Bezpečne aj z pohľadu GDPR

Osobné údaje využívame výhradne za účelom zlepšenia našich produktov a služieb. Povinnosť sprístupniť dáta tretej strane nám vyplýva zo zákona len vtedy, ak ide o podozrenie z trestného činu. 

KROS
O nás
Blog
Kontakty