Menu

Digitálna kancelária

Spolu s automatickými funkciami ušetríte nie len priestor, ale najmä čas strávený pri spracovávaní dokladov. Toto všetko s platnými legislatívnymi náležitosťami.
Chcete získať viac informácií? Dohodnite si s nami bezplatné online stretnutie.
Vyskúšajte zadarmo
Digitalizácia účtovníctva a archív dokumentov so zľavou len do 17. 3. 2024.
KROS30 Skopírovať

Bez obmedzení

Bez obmedzenia priestoru, počtu dokladov či používateľov
Icon Time

Úspora času

Spracovanie dokladov rýchlo a jednoducho, odkiaľkoľvek

Koniec papierovačiek

Všetky dokumenty
v digitálnej podobe

Digitálna kancelária vie ešte viac

Moje dokumenty

Výmena dokumentov

Koniec fyzickému doručovaniu dokladov. Odovzdajte ich účtovníčke priamo v aplikácii, ktorá vďaka šikovným funkciám údaje z dokladov vyťaží a automaticky zaúčtuje.

Digitálny archív

Prepojenie s bankami

Prepojte si svoj bankový účet s aplikáciou a majte prehľad o vašich pohyboch a úhradách v reálnom čase. Preneste si pohyby do účtovníctva, aj viackrát za deň.

KROS Digitálna kancelária funkcie
ELIS

Kompatibilita

Získajte priame prepojenie a plnú kompatibilitu s účtovným programom OMEGA alebo ALFA plus. Aplikácia vám umožňuje aj exporty dokladov do softvéru Pohoda.

Digitálny archív

Digitálny archív

Už nemusíte hľadať doklady v šanónoch. Majte ich na jednom mieste, prístupné kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Všetko s platnou legislatívou.

Digitalizácia účtovníctva a archív dokumentov so zľavou len do 17. 3. 2024.
KROS30 Skopírovať

Cenník

Zvoľte si počet firiem

 • Digitálny archívVšetky dokumenty na jednom mieste prepojené s účtovníctvom v súlade s platnými legislatívnymi náležitosťami archivovaného dokumentu.
 • Elektronické bločkyAutomatické skenovanie bločkov na základe QR kódu. 100 % vyťažiteľnosť dokladov.
 • Spracovanie faktúrAutomatické rozpoznávanie a vyťažovanie faktúr umelou inteligenciou.
 • Výmena dokumentovJednoduchá online výmena dokladov medzi používateľmi. Import do programu OMEGA, ALFA plus alebo Pohoda.
 • Prepojenie s bankamiAutomatické sťahovanie bankových pohybov a párovanie úhrad s dokladmi.
Všetko bez obmedzení
 • Neobmedzený priestor
 • Neobmedzený počet používateľov
 • Neobmedzený počet dokladov
25,90 € / firma za mesiac
25,90 € za rok

bez DPH pri platbe na 12 mesiacov

Čím viac firiem, tým nižšia cena


S nárastom počtu firiem zakúpených v KROS Digitálnej kancelárii, klesá cena,
ktorú za jednu firmu zaplatíte.

 • Digitálny archívVšetky dokumenty na jednom mieste prepojené s účtovníctvom v súlade s platnými legislatívnymi náležitosťami archivovaného dokumentu.
 • Elektronické bločkyAutomatické skenovanie bločkov na základe QR kódu. 100 % vyťažiteľnosť dokladov.
 • Spracovanie faktúrAutomatické rozpoznávanie a vyťažovanie faktúr umelou inteligenciou.
 • Výmena dokumentovJednoduchá online výmena dokumentov medzi užívateľmi. Import do programu OMEGA, ALFA plus alebo Pohoda.
 • Prepojenie s bankamiAutomatické sťahovanie bankových pohybov a párovanie úhrad s dokladmi.
Všetko bez obmedzení
 • Neobmedzený priestor
 • Neobmedzený počet užívateľov
 • Neobmedzený počet dokladov
36,90 € / firma za mesiac
36,90 € za mesiac

bez DPH pri platbe na 1 mesiac

Čím viac firiem, tým nižšia cena


S nárastom počtu firiem zakúpených v KROS Digitálnej kancelárii, klesá cena,
ktorú za jednu firmu zaplatíte.

Stiahnite si appku v online obchode

Stiahnite si KROS Digitálnu kanceláriu do mobilu či tabletu z obchodu Google Play.

Ako aplikácia funguje?

Naskenujte údaje z faktúr či bločkov. Archiváciu a prenos do účtovníctva nechajte na Digitálnu kanceláriu.

Ako na digitálne účtovníctvo?

Chcete vedieť viac o legislatíve potrebnej pre elektronickú archiváciu dokumentov? Alebo vás zaujíma digitalizácia z pohľadu odborníkov z praxe? Pozrite si záznamy z našich online konferencií.

Digitálne účtovníctvo v praxi

Objavte čaro automatizácie a rýchlosti spracovania kvanta dát. Zistite, čo do praxe priniesla digitalizácia z pohľadu podnikateľa, banky a účtovnej firmy.

Digitálne účtovníctvo od A po Z

Naučte sa nastaviť si digitálne účtovníctvo s dôrazom na dodržanie a splnenie legislatívnych požiadaviek.

Novinky z blogu Digitálnej kancelárie

Napredujte v podnikaní so zľavou 30 %  

Napredujte v podnikaní so zľavou 30 %  

Naše programy pre účtovníctvo, mzdy či podnikanie už dlhé roky pomáhajú pri práci či v biznise. Aby sme vám ešte viac uľahčili napredovanie, pripravili sme akciu, počas ktorej si máte možnosť zakúpiť nový program výhodne s 30 % zľavou. Aj naši existujúci zákazníci si...

O tom, ako podnikať z mobilu

O tom, ako podnikať z mobilu

Už 28 rokov robíme softvér, ktorý pomáha zjednodušovať život podnikateľom na Slovensku. Ale o tom, ste už asi počuli. Okrem desktopových riešení, prinášame v posledných rokoch aj webové aplikácie, ktoré zjednodušujú podnikanie v dnešnej rýchlej dobe. Pre koho sú...

Používatelia odporúčajú KROS Digitálnu kanceláriu

Aplikácia na bločky funguje spoľahlivo, konverzia do elektronickej podoby prebehne rýchlo so 100 % výťažnosťou, užívateľsky je komfortná a jednoduchá. Oproti konkurencii je výhoda v tom, že do účtovného programu OMEGA stiahne aj všetky obsahové údaje z bločka, nielen sumu, čím sa odbúrava ďalšia administratívna činnosť oskenovať celý bloček napr. kvôli posúdeniu nákladových položiek. Naši klienti si aplikáciu pochvaľujú aj z hľadiska užívateľského pohodlia, odbúraniu papierovej archivácie a pod.

Ing. Jana Osinová J&D Consulting, s. r. o.

Veľmi ma potešila funkcia ELIS, ktorá super uľahčí robotu.

p. Veselovská

Skúsil som elektronické doklady. Veľká spokojnosť, aj som kvôli tomu zaplatil KROS Fakturáciu. Len tak ďalej. Je to výborná vec .

p. Vagaský, AMAVEX s.r.o.

Aktuálne verzia kde klient vidí všetky doklady, ktoré mám spravovanie v účtovníctve aj s PDF prílohami – teda vidí všetky doklady bez toho aby som mu ich pracne mailom zasielala, filtrovanie podľa viacerých možnosti.
Verím že táto aplikácia bude dopracovaná do verzie ako tím OMEGY popisuje a v takomto prípade budem naším klientom aktívne odporúčať prvotnú evidenciu dokladov v ich aplikácií, ktorá bude urýchlením procesu spravovania dokladov nielen pre mňa ale najmä reálnym prehľadom pohľadávok a záväzkov online v reálnom čase pre klienta. A teda čas poskytnutia prehľadov pre menších klientov, ktorý doklady doručovali raz mesačne sa posunieme na úroveň vždy aktuálne.

Ing. Jana Sprušanská, CA, Senior účtovník, audítor

Produkt Digitálna kancelária považujem za naozaj perfektný. Vychádza z praxe a je naozaj užitočný. Veľmi oceňujem, že (aspoň ja to tak vnímam) technológie a inovácie sú namierené na racionalizáciu práce a úsporu času. Samozrejme za tým vidím efektivitu a hospodárnosť, ktoré viem premeniť vo fungujúci business model.

Július Novák

Skvelá aplikacia. Uľahčuje mi prácu.

Kristína Vaněčková

Bezpečnosť vašich dát je pre nás prioritou

Microsoft Azure

Naše online aplikácie sú prevádzkované na cloude Azure od spoločnosti Microsoft, ktorý je považovaný za jeden z najvýkonnejších, najbezpečnejších a najdostupneích cloudových riešení na trhu. Vaše dáta sú v cloude Azure pekne v bezpečí. 

Vaše dáta sa nestratia

Všetky dáta denne priebežne zálohujeme a ukladáme na bezpečnom cloude Azure. Môžete si tak byť istý, že o svoje dáta neprídete. V prípade potreby ich vieme kedykoľvek obnoviť zo zálohy.  

Zdieľanie dát

O zdieľaní dát rozhodujete len vy. Každý používateľ si môže zvoliť, aké dáta a s kým chce zdieľať, aj to v akom režime – na čítanie, pre úpravy, plný prístup. Je to len na vás.  

Zabezpečený prístup

K používateľskému obsahu v online aplikáciách má prístup len používateľ, ktorý pozná prihlasovacie meno a heslo. Komunikácia v rámci online riešení je šifrovaná pomocou SSL/TLS a prístup do aplikácií je zabezpečený pomocou OAuth 2.0 protokolu pre autorizáciu.  

Bezpečnostné testy

Aplikácie sú priebežne nasadzované s aktualizáciami a zabezpečením jednotlivých frameworkov použitých pri vývoji. Pre udržanie bezpečnosti vašich dát sú priebežne overované penetračnými testami. 

Bezpečne aj z pohľadu GDPR

Osobné údaje využívame výhradne za účelom zlepšenia našich produktov a služieb. Povinnosť sprístupniť dáta tretej strane nám vyplýva zo zákona len vtedy, ak ide o podozrenie z trestného činu. 

KROS
O nás
Blog
Kontakty